Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, ha egy gyereken...

Miért van az, ha egy gyereken DC (Shoes) -s táska van, azon kívül minden kopott, meg szakadt rajta?

Figyelt kérdés

#Shoes #szakadás #watafakk?
2012. okt. 6. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem ajándékba kapta, vagy hamisítvány, és egyszerűen csak olyan szeretne lenni mint a többiek?

Ne legyél már ilyen ítélkező.

2012. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A táska lehet hamisítvány. Vagy lopta az illető. Vagy rendelkezik annyi önbizalommal, hogy lesza.ja mit gondolnak róla mások, ő jól érzi magát, amiben van és ez a lényeg!
2012. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most őszintén mit zavar az téged hogy kinek milyen ruhája van ?

Nekem például nike cipőm van és a többi ruhám kínai ( póló , pulóver, stb. ) és az akkor miért baj ha egyedül csak a cipő márkás ?

2012. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert semmi mást nem tud évekig használni, kinövi hamar, nem vigyáz rá, szülők meg nem szarják a pénzt. Remélem segítettem, üdv.
2012. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk a táskára kényes, és nem mindegy milyenje van. Én a cipővel vagyok így, abból 20-30 ezreset megveszek, ha mondjuk kínaiból kéne választanom, ha a torkomhoz fognának egy kést akkor se tudnék választani belőlük xD de nadrágból beérem a kínaiban kaphatóval is, de a pólóval is így voltam régebben. Vagy lehet táskamániás, és abból csak a márkásat szereti, vagy egyszerűen ő is akart valami DC cuccot. Mellesleg anyagi háttere is lehet, megveszi a táskát, és már többre nem marad pénze, nekem is volt olyan időszakom hogy csillogó villogó új cipők, közben egy pólóm volt összesen. :D
2012. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!