Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért járnak a mai fiatalok...

Miért járnak a mai fiatalok kopott szakadt tornacipőkben?

Figyelt kérdés
Számomra gusztustalan és sajnos főleg iskoláskorú lányokon látom hogy szétcsámpázott szakadt koszos tornacipő van a lábukon. Az elején olyan lyuk hogy látni lehet a kis lábujját, az oldaláról és a talpáról darabok lógnak le amit húz maguk után. Ilyen igénytelen lett a világ?
2012. szept. 18. 12:08
1 2
 1/12 nevem-senki ***** válasza:
Azt hiszed, h ők nem hordanának 16ezer forintos Convers tornacipőt? A sok gagyi, rossz minőségű holmi, ami elárasztja a világot, nem viselhető sokáig. Sokszor még egy hónapot sem bír ki a kínai trágya. A szülők pedig nem engedhetnek meg maguknak drágább darabokat.
2012. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért nem gondolom, hogy ez lenne a jellemző. Én sok szép ápolt, normálisan felöltözött fiatalt látok az utcán is meg mindenhol. Te hol élsz, hogy ilyeneket látsz?
2012. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is szét van menve, de sajnos nem tudunk újat venni :(
2012. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Igen, ilyen igénytelen lett a világ. Bezzeg régen, amikor papírtalppal helyettesítették, mert nem volt pénz rá, meg a budi kint volt a kertben... Hagyjuk már ezt.
2012. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Többek között ezt a "divatot" is a new yorki hipsterek terjesztették el. Egyediek akartak lenni, szakadt tornacipőben jártak, házilag dekorált, 70-es évek kinézetű nadrágban, pólóban, vastag fekete keretes szemüveget is ők fedezték fel újra. Csak miután ezek divatosak lettek új utakat kellett keresniük.
2012. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok és ott szoktam látni. Igazából az a gond hogy ezek conversebe járnak én meg a múltkor csak ámultam a boltban hogy 20ezer forint felett van egy ilyen ára, közben csak egy tornacipő, ami máshol max 1000forint. Mondjuk ha már nincs pénz újra akkor is meg lehetne takarítani meglátásom szerint.
2012. szept. 18. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
ez a divat
2012. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

anyuci apuci szét gürizte magát azért a tornacipőért. de ha elszakad ,nem tudnak újat venni.



elszakadt.

2012. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem jellemző. én is tornacipőben járok meg úgy a suliba is minden arc de egyiknek sincs elszakadva... igaz nem converse-t hordunk szóval ha esetleg elszakad veszünk egy másik 1000 ft-ost :) mi így oldjuk meg a divatot
2012. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki mert ma is láttam ilyeneket, persze van akin egyben van és tiszta, van akinél az oldalsó gumi van egy kicsit elrepedve, az még belefér, de láttam ma egy nagyon durvát is. Én szégyellnék olyat a lábamra felhúzni.
2012. szept. 20. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!