Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez igy lehet divat?

Lacko1996 kérdése:

Ez igy lehet divat?

Figyelt kérdés

Ugy lehetek divatos ha csak Nike vagy Adidas cuccokat hordok? néhány kiegészitővel?(csuklószoritó, óra...stb)

Szall csak pl? egy nike szabadidő szett egy Nike sakvával Nika cipővel és nike kiegészitőkkel?


2012. okt. 5. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sportos leszel nem divatos ami divatos manapság az inkább bershka,tally weijl ,h&m, new yorker, pimkie
2012. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

mostnézem hogy lacko a neved így azért egy pár nem vonatkozik rád a fentiekből

2012. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem leszel divatos... az ilyenre inkább azt szokták mondani hogy feltűnési viszketegsége van, azt hiszi a márkáktól menő lesz, pedig pont hogy az ellenkezőjét éri el vele.
2012. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 makaga válasza:
én ezeket a márkákat nem igazán nevezném divatosnak. Ahogyan az előttem szóló is mondta: Bershka, Pull&Bear, Zara, H&M, New Yorker(bár az utóbbi kettő feláldozóban van, nehéz jó cuccot találni) a leginkább "támadott" márkák. A csuklószorító-kultusz szerintem már egy ideje ki ment a divatból, ahogy a nike és az adidas cuccok is. Többnyire inkább csak azok veszik akik tényleg sporthoz használják. Nézelődj outlet-ekben és 1-2 kilós turiban. Van hogy el lehet kapni pár jó cuccot onnan. Én is és még csomó ismerősöm szokott menni. És nem azért mert nincs pénzünk másra, hanem ténylegesen jók. :) Pl. Pesten az oktober26. utcánál is van :)
2012. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!