Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhába menjek?

Milyen ruhába menjek?

Figyelt kérdés
Elhívott egy ismerősöm egy egyetemista buliba. Eddig szinte egyáltalán nem jártam ilyenekre. Ahogy én látom a dolgokat buliba az emberek csillogós exxxxxtra rövid és exxxtra kevés ruhába mennek buliba. én nem. Hordok ilyen ruhákat. így a szekrényemben aem találhatóak meg. Szerintetek mibe mehetnék? Ha esetleg igent mondok a meghívásra?
2012. okt. 4. 17:58
 1/6 Jázi&Csenge válasza:

ő, én csak 12 éves vagyok, de vannak ötleteim.

Mondjuk, ne öltözz nagyon ki. Egy farmer, legging, jegging épp jó, converse-el, vagy valamilyen hasonló cipővel, tunikával, vagy denevérujjas, vagy valamilyen különlegesebb pólóval. Egy olyan belefér, aminek csak egy ujja van? És akkor ehhez jöhet egy kis smink, szép, igényes körömlakk, és ennyi.

Mindenképpen mondj igent!Nagyon jó lehet!

2012. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod honnan ismersz fel egy egyetemista buliban egy 13 évest? A legr*bancossabb ruhában vannak, két kiló sminkkel az arcukon. Ellenben az egyetemista lányok általában farmer + póló pártiak. Én is ezt az összeállítást javaslom.
2012. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
belefér persze. nem a kihívó ruhákat nem szeretem hanem ami.nagyon csillog giccses.... meg az extra rövid szoknyákat ruhákat...... :-)
2012. okt. 4. 18:16
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor a farmer -poló összeállítás okés lesz? :-)
2012. okt. 4. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, de ha már nő vagy, mutasd meg, és dobd fel csajos kiegészítőkkel a szetted :)
2012. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszolat. igazából szerintem jó cuccaim vannak.. sok kiegészítőm meg hasonlók. szeretem a csajos dolgokat. csak nem gondoltamh ez az öltözék elég egy buliba. :-)
2012. okt. 4. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!