Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavató ez jó lesz?

Szalagavató ez jó lesz?

Figyelt kérdés

Az inget és a blézert kinéztem, hogy milyenre varratom. Tudni kell rólam, hogy homokóra alkatom van és kicsit vastag karom. Hosszú göndöres hajam van.

[link] /itt az a lényeg, hogy kicsit lejebb ér és nem csak a nadrágig/

[link] ing esetében meg valami ilyesmire gondoltam


2012. okt. 4. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ hogy vendég vagy , vagy szalagtavatós diák... ha vendég leszel akkor tökéletes lesz. de ha az utóbbi akkor valami elegánsabbat keress. nekem már rég megvolt a szalcsim. ilyen csak egyszer van az életben. öltözz alkalomhoz illően. am nem együtt varratjátok a ruhát? vagy mindenkinek más lesz? ??????
2012. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen jellegtelen blézer, meg egy semmilyen blúz. Szalagavatóra felvehetnél valami különlegesebbet is.
2012. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen pont erről beszéltem... ilyen egyszer van egy életben... nem vagánynak meg trendinek kell lenni. hanem elegánsnak.... az elegáns ia lehet divatos.


első voltam.

2012. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

am nem együtt varratjátok a ruhát? vagy mindenkinek más lesz? ??????


nem együtt, és igen mindenkinek más lesz

am. nem úgy értettem, hogy pont ilyen... csak nem találtam neten ugyanolyat amit kinéztem

de utána mutatattam of.nek aztán azt mondta, hogy jól van az

2012. okt. 6. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!