Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény? [Szüreti bálra]14/l

Vélemény? [Szüreti bálra]14/l

Figyelt kérdés

Felső:bordó, ujjatlan, hátul kicsit hosszabb, mell részen (alig láthatóan) flitteres

+fekete egyszerű boleró.


Nadrág: (szoknyát nem húzatok mert le van ragasztva a térdem.) fekete 3/4-es cicanadrág, alján csipke.


Cipő: fekete magassarkú körömcipő orrán mini dísz.


Ott lesz 'Ő' is..=)



#ruha #szüreti bál #bordó-fekete
2012. okt. 3. 13:57
 1/7 A kérdező kommentje:

ilyen szín a felső:

[link]

2012. okt. 3. 14:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Huh, hát a cicanadrág nem éppen báli viselet, még ha csipke is van az alján. Ráadásul úgy vettem ki a leírásból, hogy a fölső nem hosszított elöl, tehát nem tunika, csak egy szimpla felső. Az pedig nagyon nem néz ki jól egy cicanadrággal. Én akkor már inkább valami szép, jó fazonú, esetleg szűk szárú szatén fekete nadrágot húznék, sokkal elegánsabb és csinosabb is!
2012. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
A csipkés cicanadrág szerintem nagyon parasztos, de ha neked tetszik akkor hordd. A többi ok.
2012. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A cicanadrág nekem sem tetszik, meg magassarkú körömcipő 14 évesen? Szerintem inkább vicces mint hogy szép. 14 évesen nem illik hozzád.
2012. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

itt a felső..

a nadrágból meg veszek fel simát..:)

2012. okt. 3. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bál akkor valami ruha kellene szerintem.:)
2012. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

˝szoknyát nem húzatok mert le van ragasztva a térdem.˝, tehát ruhát sem.. :D

Amúgy mindenkinek.. (:$) bejövős volt.. :) :)

Nagybátyjámnak (pedig utál) szó szerint leesett az álla.. :')

2012. okt. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!