Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen nagyon hideg a szövet...

Télen nagyon hideg a szövet kabát?

Figyelt kérdés
Idén szeretnék venni de kicsit fázós vagyok.Mennyivel hidegebb mint a pufi kabát vagy nem lehet vastagabb szövetkabátot is kapni?
2012. okt. 3. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
de,van vastagabb is és szerintem sokkal jobb,mint a pufi kabátok,nekem legalábbis jobban bejött
2012. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én is fázós vagyok, és bizony szerintem sokkal vékonyabb a pufi kabátnál, még ha a béleltebb verzióját is veszed. Viszont alá lehet öltözni rétegesebben, és akkor már nincs is gond. Van több szövetkabátom, és ha jól felöltözök alá, akkor sosem fázok bennük és lényegesen csinosabbak is.
2012. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van olyan bélelt szövet kabát ami melegebb mint egy pufi.
2012. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :-)
2012. okt. 3. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egész télen selyembéléses szövetkbaátot hordtam, jól aláöltöztem és nem fáztam :) (aláöltözés alatt értem, hogy felülre pulcsi, kardigán, atléta, alulra nadrág - nyilván - , két harisnya és egy nylonh.)
2012. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!