Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a ruha jó lesz...

Szerintetek ez a ruha jó lesz buliba? (kép)

Figyelt kérdés

Ilyen kocsmázós buli lesz. A ruha direkt egy kicsit bővebb fazonú, meg a képen el is áll a kezem, hogy lássátok milyen, de egyébként nem ennyire traca, ha rendesen kihúzom magam meg ilyesmi:D

[link]


2012. okt. 1. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

sztem nagyonbena, raadasul olyan mintha a nyakanal ki lenne nyulva.

En kidobnam inkabb, minth felhuzzam.

2012. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

úristen bírom az ilyen nethuszárokat..

akik beszólogatnak hogy 'ha sovány vagy egyél' csak tudod ez nem így megy:))

meg hogy 'inkább kidobnám mint hogy felhúzzam' -.-

szerintem meg teljesen jó ruha egy buliba:)

a nyomorék kommentelőkkel meg ne foglalkozz:)

13/L

2012. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi:) A nethuszárokkal nem foglalkozom, mert azok vagy dagadtak és azért írkálnak minden kérdéshez, ahol vékony lányok vannak, hogy levezesség a fusztrációjukat. Ez van, ők dagadtak, én nem. Vagy pedig szimplán nem értenek hozzá, mert akor láthatnák, hogy a ruhának direkt ilyen a szabása, nem lehet minden testre simuló meg passzos. És nem mellesleg nem kínai a ruha. Ha ki lenne nyúlva, akkor nem így nézne ki, meg a színe sem, de nyilván ők még nem láttak fényképet és biztos azt hiszik az emberek is 2dimenziósak, na mind1:D


Elfogadom a véleményüket, csak nem fogadom meg, mert igazatok van, egy kocsmázáshoz minek öltözzek ki jobban. Szóval köszi aki értelmesen válaszolt:)

2012. okt. 1. 16:25
 14/16 anonim ***** válasza:
de pont ez az,nem az hogy sovi vagy(ami nem baj egyáltalán) de ez a felső előnytelen.
2012. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, mondjuk nekem nem is ilyen a stílusom. Ha neked tetszik, vedd fel.
2012. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
8%
pontozzatok le mert igazam van:D
2012. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!