Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen kabátot és...

Szerintetek milyen kabátot és pulcsit vegyek?

Figyelt kérdés
Rendelni fogok ami rizikos! Vannak pólóim amik L és XL méretűek meg pulcsiba is. Kabátba XL van de mintha nagy volna vagy fogytam vagy annyira nem néztem, hogy mutat mert tavaly vettem de el siettem mert kb volt rá 10 percem. Szerintetek akkor mi legyen?
2012. szept. 30. 10:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha kell meg tudom mutatni a cuccokat amiket akarok rendelni!
2012. szept. 30. 10:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Megmutatnád?De amúgy jobb hogyha XL-eset rendelsz mert nem tudni hogy el van-e számozva,meg kabát alá úgyis alá kell öltözni.:) Melyik oldalról rendelsz?:)
2012. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2012. szept. 30. 10:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Kabátba XL legyen??? És pulcsiba akkor L? De a pólóim meg XL-ek Pulcsiba van L meg XL ezért nehéz!
2012. szept. 30. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem XL-eset rendelj mind2-ből mert elég kicsinek tűnnek meg azért nem árt ha kicsit nagyobb mert pulcsi alá is alá kell öltözni.Meg ki tudja hogy mekkora? :))
2012. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben van! Egy baj van ha a pulcsi kicsit nagyobb az azért hülyén néz ki ha nem huzok épp kaátot mert nincs olyan hideg! Nem?
2012. szept. 30. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is!Pulcsiból nagyobb kell mint mondjuk pólóból.Nem néz ki hülyén,nyugodtan rendeld meg az XL-eset.:)
2012. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen!
2012. szept. 30. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!