Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos babákra milyen...

8-9 hónapos babákra milyen pulcsit, kabátot adtok ilyen meleg időben? Vagy csak egy body?

Figyelt kérdés
Nemcsak arra gondolok, ha a babakocsiban sétáltok Velük, hanem ha mondjuk kiveszitek őket a kocsiból, játszótéren stb. Elég egy kis mellényke a bodyra, vagy inkább vékony kardigán vagy vékony kabátka? Olyan tanácstalan vagyok, hogy mibe öltöztessem a nagy melegbe. Holnap megyünk játszótérre, és nem tudom mit adjak majd rá, ha kiveszem a kocsiból.
2010. ápr. 29. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
én hosszú bady,vékony pulcsi,vékony kabát,ha fúj a szél akkor kendő
2010. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én rövidujjú body, vékony hosszú újju, és egy kis mellény. :) + kis vékony sapka vagy kalap.ha melege van leveszem a mellényt meg a sapkát, kalapot, de minden időbe van nálam egy kis vékony takaró, amivel ha fázik be tudom takarni. :)
2010. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
harisnyanadrágot már nem adok a babámra, de ha mondjuk pl. hintázik majd, akkor előtte adjam rá?? vagy már nem muszáj neki ilyen szép időben harisnya? babakocsiban csak pléddel takarom le, meg egy térdzokni van rajta.
2010. ápr. 29. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:
23-25 fok van. Teljesen fölösleges a harisnya, ha nadrág van rajta. Hány fok volt a lakásban nálatok télen? és m8iben volt? Most képzeld el, hogy nyáron hogy fogunk szenvedni, mikor estére "csak" 25 fokig fog lehűlni a levegő!!! Most meg féltek, hogy megfázik a babátok... ha túlöltözteted, megizzad és megfázik...Az enyém (igaz már 20 hónapos), de ma egy body, harisnya és szoknya volt rajta és így is izzadt...
2010. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
28fok volt télen a lakásban, panel, letekert radiátorokkal volt ennyi!!!!! Mi lett volna ha nincsenek letekerve???
2010. ápr. 29. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
AZ én fiam 9 hónapos, és ma egy body, meg egy kantáros nadrág volt rajta, meg egy vékony sapka. Még így is láthatóan melege volt.
2010. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 hónapos, rövidgatyó, póló, sityak, de azért egy 9 hós nem mozog annyit, 9 hósan hosszú ujjú bodyt és egy mellényt adtam volna rá, meg egy vékony nyári gatyát.
2010. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 és fél hós kisfiamra egy ujjatlan body, egy vékony hosszú ujjú blúz, harisnya, és egy vékony nadrág, fejére baseball sapka. Ennyi bőven elég, szépen sütött ma a nap, én szoknya+rövid ujjú és papucsba voltam.
2010. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!