Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz egy 17 éves...

Szerintetek gáz egy 17 éves lánynak rózsaszín kabátot hordania?

Figyelt kérdés
Anyukámtól kaptam egy csinos rózsaszín kabátot, de az az igazi élénk magenta színben virít. Szerintetek nem tűnik egy 17 éves lány nagyon gyerekesnek benne? Nem akarom anyát elkeseríteni vele, hogy nem hordom! :(

2012. szept. 28. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én se venném fel...
2012. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked hordd, és ne törődj mások véleményével, ha nem tetszik akkor mondd meg finoman anyukádnak, hogy ne haragudjon, de nem igazán a te színed...

Én se venném fel, de én utálom a rózsaszínt, meg minden hasonló színt...

2012. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ja és 17/l

bocs lehagytam....utolsó voltam

2012. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis! A rokonom 30 éves és imádja a rózsaszínt! Inkább nőiesebbé tehet! Feketével nagyonjólehet:) Ha nemtetszik ennyire nekemadhatod:) akk mondd meg anyukádnak, meg fog érteni. na most viccen kívül..nem gyerekes azt mondhatom:)
2012. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Igazából a fazonja nagyon is tetszik, szeretem a rózsaszínt is, csak azt nem tudtam eldönteni, hogy ez az élénk magenta belefér-e még. (:

2012. szept. 28. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor hordd nyugodtan. Semmi gond vele.
2012. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik szintén 17 éves osztálytársam szintén élénk rózsaszín kabátot hord(egyébként az anyukájáé volt, csak elkérte tőle), és a legtöbb lány reakciója az volt, hogy "Hol szerezted?"(Nekem is nagyon tetszik.) Szóval nálunk nem tartották cikinek. Ha neked bejön, hordd. Mos úgyis divat az élénk színű kabát.

[link]

[link]

2012. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!