Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi csináljak a melltartóimmal?...

Mi csináljak a melltartóimmal? Folyton kibuggyan belőlük a mellem, akármilyet veszek!

Figyelt kérdés

75C-s mellem van egyébként. Szóval mikor felpróbálom őket akkor jól, ugrálok bennük meg mozgok össze vissza és tart rendesen, aztán meg veszem és ugyanolyan szar mint a többi :/ csomószor kell igazgatnom mert folyton azt veszem észre hogy már kint van mint a két mellbimbóm -.-'

Valami ötlet??


2012. szept. 28. 12:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*megveszem
2012. szept. 28. 12:59
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem jó méretet veszel, valószinüleg nagyobb kosárra vagy nagyobb körméretre van szükséged.
2012. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de hidd el felpróbáltam nagyobbat is de az nem jó...mondom ezeket meg felpróbáltam és ott tök jó, tart meg minden aztán kinyúlik vagy nemtom :/...
2012. szept. 28. 13:28
 4/14 anonim ***** válasza:
pedig ha jó méretűt veszel abból nem szabad kibuggyannia. nézz esetleg más fazonú melltartót. A pánt jó méretre van állítva?
2012. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ha szorosra állítom , ha lazára akkor is szar. És jó a méret ez biztos.
2012. szept. 28. 13:38
 6/14 anonim ***** válasza:

Megértelek, ez nálam is probléma :/

Segíteni nem tudok, de remélem valaki ír valami hasznosat...

2012. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor mást nem tudsz mint hogy más kosár formát kipróbálni. Ha rajtad van a melltartó a hátadon hol van a hátsó rész? Fontos hogy a lapocka alatt legyen.
2012. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia nekem is ez volt amig kosarasat hordtam. Ilyen a mllformad. Gondolom neked sem kicsi.ne kosarasat hordj hanem csak merevitőst abban is vannak fiatalosak abbol nekem nem buggyan ki.es jol tart.jo sokaig tartott mig en is rajottem erre.
2012. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekem azok nem tetszenek :/ push up-os melltartókat hordok csak. most kipróbálom hogy keresztbe teszem a pántokat, talán akkor jobban tart...

A lapockám alatt van a hátpántja.

2012. szept. 28. 14:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát a push up melltartóban annyi szivacs van, hogy ha nagy a melled, akkor nem fér el a rengeteg szivacs mellett...

Talán ne push up-osat vegyél, és akkor nem buggyan ki.

2012. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!