Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre vendégként vehetek...

Esküvőre vendégként vehetek fel fekete inget?

Figyelt kérdés

Egy esküvőre megyek, az öltöny már megvan. Az érdekelne vehetek e fel fekete inget, hozzá vörös, vagy halvány rózsaszín nyakkendővel.

Nem gyászos? Volt aki azt mondta, hogy olyan leszek, mintha temetésre mennék.

17/F

Előre is köszi!



2012. szept. 27. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
eléggé temetős hangulatot árasztanál az biztos. nincs más színű inged? amúgy az összeállítás jó.
2012. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel :) Főleg ha színes a nyakkendő.
2012. szept. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem menj fekete ingben! Mégis csak esküvő, nem temetés
2012. szept. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak bizonyos alapszabályok az esküvőn való megjelenéshez a színeket illetően, bár én lány vagyok aki gyermekkora óta évi 1-2 esküvőn legalább részt vesz és ezt nekem minden alkalommal elmondta a nagymamám...egyébként láttam már nem egy férfit feketében esküvőn, senki nem foglalkozott vele. annyit javasolhatok, hogy-ha lesz-templomi szertartás akkor oda egy világosabb színű inget vegyél fel, este a lagziban már belefér a fekete is.
2012. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne vegyél fel feketét..
2012. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!