Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez jó lesz állásinterjúra?

Ez jó lesz állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Egy "sima" telefonos állás, viszont nem a telephelyen lenne az állásinterjú, hanem egy kávézó/söröző egyik asztalánál.


Ez jövőhéten lesz, azt hiszem nem lesz már olyan nagyon meleg, arra gondoltam, hogy bokacsizma, leggings és egy hosszított ing vagy kötött pulcsi vagy blúz. Az a lényeg, hogy hosszított lenne.

Szoknyában nagyon kényelmetlenül érezném magam, elegánsabb nadrágom sajnos nincs. Eddig egy szürke selyem nadrágba mentem, de az már ki van kopva.

Ez így jó? Végülis így kicsit elegáns kicsit csinos is leszek, vagy nem??

22/N


2012. szept. 27. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A kötött pulcsi, leggings összeállítást én hétköznapinak mondanám, nem pedig elegánsnak. Szerintem csinosabban kéne menni interjúra. Nincs véletlenül egy fekete farmerod? Az lehetne egy inggel.
2012. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz bár nem ártana egy szoknya meg a bokacsizmát sem ártana magassarkúra váltanod. Oké hogy kellemetlenül éreznéd magad benne de azt a 15-20 percet szerintem ki lehetne bírni.
2012. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem mondanálak téged 22/Nőnek inkább Lánynak. Egy kislány még kényelmetlenül érzi magát a szoknyában de egy Nő nem.


Egyszerűbb miniszoknya, harisnya, magassarkú. Hozzá elegánsabb felső, persze nem fontos titkárnősen kinézned, de azért legyél elegáns.

Hosszított pulcsi + leggingsbe úgy fogsz kinézni mint egy tini aki most esett ki az iskolapadból. Egyáltalán nem elegáns, és igazából mindenki ilyet hord, teljesen hétköznapi. Ennél rosszabb már csak az lenne ha farmerben mennél.

Szóval ha rámhallgatsz, csak van egy szebb szoknyád, különben semmivel nem másabb az, mint egy hosszított felső, sőt általában többet takar...

2012. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ez anyag és szín függő. Pl. egy lila leggings+egy zöld vastag pamut kötött pulcsi egy barna bakancsszerű bokacsizmával nem oda való. Viszont egy fekete bőr (esetleg jó műbőr), csinos bokacsizma, fekete leggings meg mjuk egy vékonyabb testhezálló fehér/vajszínű, esetleg picit csillogó szálakból kötött már-már ruha szerű pulcsi jó lehet. Nem kell túlöltözni, nem vezérigazgatónak mész. De azért a hétköznapi ruhádnál (min) egy fokkal légy elegánsabb. Ezt egy csinos blézerrel, kiegészítőkkel, frizura/smink összeállítással is elérheted. Én mjuk törekednék a fekete-fehér(vajszín,bézs) színvilág elérésére, és/vagy elegánsabb anyagokhoz nyúlnék. És arra mindenképpen figyelj, hogy ezek a hosszított felsők a fenekedet teljesen takarják, véleményem szerint nincs gázabb ha vki a cicanadrágot rendes nadrágként hordja, persze ez mindenkinek a saját döntése, de állásinterjúra semmiképpen se menj így.


Az előző válaszolónak meg annyit tennék hozzá, hogy nem attól lesz vki nő, hogy szeret szoknyát hordani...

2012. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ívy1 ***** válasza:
Hosszított inggel elegáns,én azt felvenném.
2012. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1.: sajnos nincs fekete farmerom, csak nagyon sötét kék, de az nem valami elegáns, csinos egy inggel.

2.:lehet, hogy abba a pár percbe csinosabb lennék, viszont szerintem nem mindegy, hogy elmegyek szoknyába, és tiszta önbizalomhiányos lennék, vagy pedig elmegyek egy számomra kényelmes viseletben, és sokkal jobban el tudom engedni magam a beszélgetésben.

3:ez jó, akkor a majdnem 50 éves anyám még nem nő, hanem egy kislány..ennek nincs értelme, tiszta röhej:D

4.:végre egy tényleg kérdésemet kielégítő válasz. Pont műbőr, fekete bokacsizmám van (magassarkú), fekete leggings, és egy fehér, fenék alá érő kötött, de nem az a vastag fehér pulóver. Mivel nem vastag, ezért szinte átlátszó, de még nem az a nagyon átlátszó, csak olyan..sejtető. Ez jó szó rá. Ha nagyon hideg lenne, erre egy válltöméses, blézer szerű kabát, selyemből, fekete, szerintem jó lesz.

5.: Köszi, csak sajnos nem találtam hosszított inget, ami ne úgy nézne ki, mintha a páromét venném fel:D

2012. szept. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!