Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vv (Dj) Seherezádénak honnan...

Vv (Dj) Seherezádénak honnan van annyi pénze ruhákra, utazásra stb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
jól tud sz*pni ;)
2012. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Honnan, honnan? Hát az RTL fizeti a kisr*bancnak!
2012. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

DJ XDXD

Amúgy szponzor. Rengeteg buliban fellép ami után sok pénzt kap,ugyanúgy jár mai napig fellépésekre,fesztiválokra stb.

2012. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
1-ső vagyok : igen fizetnek neki,de megmondja nekem valaki a k*váskodáson kívül mihez ért mert, hogy 16 évesen már go-go táncos volt .. az egy dolog ,de hogy most sem csinál mást hiszen beszélni sem tud .. és a Dj-sek szégyene igaz legalább nem beszél ;) undorító egy d*g
2012. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem èrtettem azokat, akik megelègszenek azzal ami van ès nem törekszenek a jobb èletre/jövőre.... Pont az ilyeneknek nincs semmi joga másokat bírálni, akik mertek lèpni , teljesen mindegy milyen munkával, a vègèn csak az számít, h aki lépett a jólètèrt az majd a saját házában a medencèje mellett boldogan ès kènyelmesen ül majd a kertjèben idős korára , míg akik szídták majd a nyugdíjból próbálják fizetni az albèrletet ès utolso èveikig próbálnak görizni a túlèlèsèrt.....
2016. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!