Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gáz/ciki, ha valaki abba...

Nem gáz/ciki, ha valaki abba a rátapadós miniszoknyába járkál az utcán?

Figyelt kérdés
Mert annyi nőt/lányt láttam már ilyen miniszoknyában, és egy bnőm még akor is ilyenbe volt amikor velünk jött el a Mammutba...nem ciki, hogy mi hosszúgatyában és pólóban voltunk ő meg miniszoknyában??

2012. szept. 25. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen hülyeséget kérdezni? Ha Ő nem érzi magát cikinek, akkor neked miért lenne ciki?
2012. szept. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd? ...és így beszélsz róla? Szerintem kezdj el rendet rakni a kapcsolatotokban, ha cikinek érzed őt. Lehet magadban van valami, amit kompenzálni akarsz. Vagy azt akarod, hogy te nézz ki jobban, de szoknyában őt nézik meg többen.


Na mindegy. Az azért nem mindegy, milyen mini. De a szoknya nőiesebb viselet, mint pld. egy szimpla farmer. Szóval cikinek biztos nem ciki. Főleg, ha fel is tud öltözni hozzá. Egy farmerhez is tökéletesen lehet öltözködni, ettől még egyik sem lesz ciki :) Ízlésesen (majdnem) minden hordható :)

Gondolom van már olyan önálló, hogy el tudja dönteni, mit is vegyen fel :)

2012. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te is egy agymosott buta tini lehetsz ezzel a gondolkodással.

Ugyan miért lenne gáz egy miniszoknya? Nőies, szép, a pasiknak sokkal jobban tetszik mint a ti nadrágos hátsótok. És nem kell mindenkinek birka módra "cicanaciban" meg csőgatyában járni. Az inkább gáz.

2012. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk jó, hordják csak nyugodtan. ;)


23/F

2012. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem igazán értem a kérdést. Miért lenne ciki, azért mert te nem abban voltál? Ennyi erővel ő is feltehetné a kérdést, hogy neked nem ciki-e farmergatyában lenni mellette. Vagy szégyenled őt mert abba van? Vagy a Mammut egy olyan hely, ahová nem lehet miniszoknyába menni? Vagy az a szabály, hogy egyforma ruhában kell lennetek? Tényleg nem értem, hogy hogy érted...

Egyébként nem, nem ciki, én is azt hordom és határozottan nem vagyok ciki.


20/L

2012. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és hogyhogy az utcán? Miért, hol kéne hordani, a szobában?
2012. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!