Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők (és lányok), nektek is...

Nők (és lányok), nektek is szorít kicsit a mellény?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a cicit nálatok is lelapítja kicsit? :$

ha nem lapítja le, akkor olyan bő a hasánál, hogy nem tetszik, de így meg majdnem pasinak nézek ki :D

nálatok hogy van? :)


2012. szept. 24. 15:40
 1/9 A kérdező kommentje:
amúgy nekem a blúzokkal is az a bajom, hogy vagy 1. mellben tökéletes, akkor a hasnál úgy kiugrik, hogy szinte kismamaként érzem magam 2. ha mellben kicsi, vagy éppen hogy kicsi (szóval összeér, de nem teljesen oké), akkor a hasnál viszont tökéletes :/
2012. szept. 24. 15:44
 2/9 anonim ***** válasza:

én is így vagyok pedig nem áldott meg a természet hú de nagy mellekkel,de mindkét eset igaz rám is :)

Lehet velünk van a baj,de felismertem magamon én is mindkettőt.

De inkább mellbe szorítson mint hasba ugorjon ki amúgy. Ja és ha összenyomod őket könnyebb felhúzni a czipzárt:)

2012. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen mellényem van, ami a legkisebb méret, alig tudom összegombolni, az igen, lelapítja a cicimet, de nem zavar egyáltalán ha lapos vagyok, francokat sem érdekli, hogy őszinte legyek.

Blúzból karcsúsított fazon normálisan áll, a többi nem.

2012. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Hát ez elég érdekes, sztem fogynod kéne vagy nem a kínaiban vásárolni...
2012. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a blúzt úgy szoktam megoldani, hogy biztosítótűvel belül kicsit összehúzom és már jó is :)


Mégis honnan fogyjak kedves válaszoló? Ciciből? :D Hogyan? Eszemben sincs onnan fogyni :D

2012. szept. 24. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Dettó. Az nem érdekelne, ha kisebbnek tűnne tőle a mellem, ami amúgy sem nagy, de úgy nyomja le, hogy nem kicsinek tűnik, hanem leszorítottnak. Elveszti a formáját. Blúzzal ugyanez a bajom.


Amit lehet, elviszek varrónőhöz, amit nem, azt meg nem veszem meg. Átlagos alakom van, vékony a derekam, ha az én kis mellemre nem jók, akkor fogalmam sincs mit csinál az, akinek nagyobb a cicije. Mintha pasikra tervezték volna őket, érthetetlen... :)

2012. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én évek óta nem tudok magamnak sem igazán jó inget, sem blézert, sem mellényt venni, csak nagyon ritkán.

Olyan szűkre csinálják a mellrészüket tényleg :S Múltkor szerettem volna venni egy inget, derékban a 40-es és a 42-es volt oké, a 44-es MÁR lógott rajtam de MÉG nem tudtam mellnél begombolni...

2012. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nemcsak a kínaiban árult ruháknál vettem észre, hanem a divatosabb drágább cuccoknál ezt, hogy ami mellben jó az a derekamnál lötyög ami viszont jó lenne derékban és hosszban is az a mellrészénél nagyon feszül. Pedig én tényleg nem számítok nagy mellűnek a 75/B-mel és azokat a melltartókat is kerülöm amiben fél kg szivacs van. Most szembesültem vele, hogy például e miatt nincs csak két darab használható ingem.
2012. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát ez érdekes, nem gondoltam volna, hogy ennyien vagyunk így ezzel :D
2012. szept. 26. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!