Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » ősszel ill. télen is hordtok...

ősszel ill. télen is hordtok napszemüveget?

Figyelt kérdés
nem "féltek" hogy hülyének néznek?

2012. szept. 23. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mivel gyulladásban vannak a szemeim folyton, és emiatt rendkívül fényérzékeny vagyok, így igen. nagyobb szélben, vagy erősebb fénynél muszáj vagyok felvenni, akármilyen az idő, és borzalmasan esik, hogy megbambulnak.
2012. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Napsütésben persze, ez nem évszakfüggő. Nyáron se hordjuk ha épp nem süt a nap, aki meg igen, na AZT lehet hülyének nézni.:D Bár én őket se szoktam, tegyen mindenki amit akar.:D
2012. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akik direkt idegesítik, provokálják embertársaikat. Ezek az emberek általában úgy is öltözködnek (viselkednek ) hogy megnézzék őket, beszóljanak nekik... Na ezek az emberek (is) hordanak akár ősszel, télen vagy esetleg éjszaka is napszemüveget... De szerintem ez teljesen rendben van így, mert mi lenne velünk "normális" emberekkel ha nem lennének köztünk ilyen "különcök", akiken jól felhúzuk magunkat, esetleg jót röhögünk rajtuk... Szerintem mindenki öltözködjön úgy ahogy neki tetszik.Hordjon olyan kiegészítőket amilyet akar. Ha Neki ez tetszik, és jól érzi benne magát mi milyen jogon szóljuk meg érte ? Lehet hogy az ő szemszögéből mi vagyunk furcsák...


21/F

2012. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én még télen is hordok, mert ha süt a nap télen a fehér hóban még frankóbban vakít, mint nyáron.
2012. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!