Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszenek az ugg csizmák?

Nektek tetszenek az ugg csizmák?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 18:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Tavaly volt divat, akkor be is szereztem egyet jó olcsón, tél végére szét is ment, de nem bánom, mert idén már az ilyen motorcsizma féleségek a divatosak, amiből már van is egy nekem.:)

14/L

2012. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

hát az nem ugg, aminek a talpa összegyűrődik, ha rosszul lép benne valaki, hanem csak egy utánzat...

amúgy nekem nagyon tetszenek az ugg csizmák, de szerintem inkább az elmúlt 2 évben volt divat, idén már nem igazán lesz szerintem. meg az eredeti nagyon drága. :/ egyébként nekem is volt egy utánzatom, elég ritkán hordtam, mert nem akartam, hogy szétmenjen, de hát egy hónap után teljesen szétszakadt az eleje. azóta vettem egy strapabíróbbat, de azt is csak télen szoktam használni kutyasétáltatásra, mert egyszerű belelépni, és jó meleg. :)

2012. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek! Könnyen bele lehet bújni, kényelmes és meleg,és tudtommal nem csámpázok benne. Van egy feketeémés egy bézs szőrmésem is!

13L

2012. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hát is-is..láttam már az utcán olyan lányokat akik tényleg baromi jól kombinálták a cuccaikkal,de viszont annyira nem jön be:| mamut csizma:DDDD
2012. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!