Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszenek az ugg csizmák?

Nektek tetszenek az ugg csizmák?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 18:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
házi mamusz de komolyan.
2012. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
dehogy tetszik
2012. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a bézs színű szőrmés tetszik,van egy olyanom is.:DNagyon meleg és nem fagy benne le a lábam,nem ázik át.
2012. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :) 18/L
2012. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem,az aztán meg röhej mikor a lányok félre lépnek benne és az egész le van járva,brr + én azt hallottam,hogy beázik.
2012. szept. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Régen utáltam, rusnyának tartottam, de ahogy egyre többet láttam, egyre jobban megtetszett, végül tavaly télen beszereztem egyet. Jó döntés volt! Soha ilyen meleg cipőm nem volt (maximum oviban, a förtelmes bundás bakancs), sosem fáztam benne, és a megfelelő ruha összeállításban szerintem simán lehet stílusosan hordani.
2012. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem tetszenek, nagyon gagyi a kialakításuk, nem értem, hogy jöhetett divatba
2012. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Egy ilyet elfogadnák :

[link]

De egyébként nem tetszik.

2012. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, egyetlen előnye van, hogy tényleg nagyon meleg. Én ajándékba kaptam egyet tavaly télre, -10 fokban jól jött, amúgy nem hordtam. Általános téli csizmának viszont nem ajánlom, mert latyakban tényleg beázik, és a talpa nagyon csúszik (igaz az enyém nem teljesen eredeti Uggs, azoknak állítólag nem csúszik a talpa...).
2012. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lánynak van, hogy az ugg csizmában valahogy nem a csizma talpában állnak, hanem oldalra(a talphoz képest)- így olyna, mintha nem bújt volna bele rendesen.

[link]

ezen a képen is látszik(bal láb), hogy befelé áll alába.

meg a csizma hátuljánál is szokott látszani, hogy be van gyűrődve. Amúgy nekem nem tetszik az ugg csizma

2012. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!