Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi legyen a régi tornadresszei...

Mi legyen a régi tornadresszeimmel?

Figyelt kérdés

A hétvégén elkezdtük kiüríteni a padlásunkat és egy zsákban megtaláltam a régi tornadresszeimet. Elég sokáig szertornáztam kb 2 éve hagytam abba az érettségire való készülés miatt meg meg is untam már, most teniszezni járok, meg úszni hobbi szerűen.

A dresszeimre visszatérve egészen 8 éves koromtól 18 éves koromig minden évben volt legalább 3-4 új dresszem, sok ugye már nem jó rám a nagyon rozzantakat kidobáltam de vannak szinte egész jó állapotban lévőek is. Azokat amik már egyáltalán nem jönnek rá azokat bezsákoltam és valamelyik nap oda adom egyik munkatársamnak akinek 3 lánya van még alsósok és hátha jól jön nekik ez a "kis semmiség" Találtam még 13 dresszt amik teljesen jól rámjönnek még az a dresszem is megvan amit még 15 éves koromban hordtam és az is teljesen rámjön még. A rövid ujjú dresszeimből több van ezeket edzéseken használtam fekete, és kék színűek abból csak 2 öt tartok meg. Illetve van egy versenydresszem fekete és piros színekkel ezt emlék miatt megtartom meg egy hosszú ujjú fekete dresszem amit kisebb versenyeken, bemutatókon hazsnáltam, még az is rámjön. meg talán az egyik kék könyékig érő ujjú dresszem is megtartom. De a többivel ami még jó rám nem tudok mit kezdeni. Kidobni nem nagyon akarom, de arra már nem nagyon jók hogy használható legyen mert a gumi része már kezd szétjönni főleg a bugyi résznél. Gondoltam arra hogy valamikor unalmamban átvarrom őket csinálok belőlük valami sportos felsőt, vagy esetleg egy derékvédőt hideg idő esetére, de szeretnék ötletet is kapni rá hogy mi legyen velük.



2012. szept. 23. 11:07
 1/3 ívy1 ***** válasza:
Hirdesd meg őket a vaterán,ha korrekt árakat kérsz értük,hamar elkelnek.
2012. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Add nekem
2012. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van egy olyanod amit szívesen odaadnál valakinek akkor gondolj rám, mert a húgomnak kellene mert elkezdett szertornázni és sajnos már szüksége lenne néhány új dresszre és 164 esnél nagyobbat nem nagyon lehet kapni, tehát ha van olyan 164-170 es méretű dresszed akkor írj kérlek mert nagyon kellene, árban megtudunk majd egyezni az is biztos!
2012. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!