Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az mennyire fura ha hétköznapi...

Az mennyire fura ha hétköznapi ruhákhoz (kapucnis pulcsi, farmer stb. ) elegánsabb órát hordok (amit más csak mondjuk külön alkalmakra vesz fel) 21f?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 21:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
tehát mennyire néz ki furán
2012. szept. 20. 21:22
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi számít nálad elegáns órának?
2012. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]

Nem ilyenem van de hasonló,enyém is automata.Ennél valamivel olcsóbb márka.

2012. szept. 20. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Én hasonlót (Hugo Boss) hordok, de elegánsabban öltözködöm. Farmer, ing, mellény vagy zakó, ilyesmi stílusban.


26F

2012. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk egy Longines vagy egy Rolex elég gáz ilyen utcai öltözékkel, és azt sejteti hogy valami piaci kajli, de amúgy egy ilyen jellegű órával sztem semmi gond nincs.
2012. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az oké,de én nem öltözködöm így (Farmer, ing, mellény vagy zakó) hanem hétköznapian (persze ha esetleg ez számít azért a ruháim mind jó minőségűek/márkásabbak) csak szimplán nincs oka,hogy ingbe járjak vagy zakóba tehát inkább egy kényelmes kapucnis pulcsira szavazok+farmer tornacipő
2012. szept. 20. 22:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik akkor hordjad.
2012. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik,hordom is csak kiváncsi voltam mások véleményére
2012. szept. 20. 23:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan mondják azt, hogy lehet keverni a sportost az elegánssal, de szerintem ez kimerült ebben a farmer-zakó kombóval. Nekem furának hat együtt egy ilyen óra és melegítőszerű pulcsi, mint a legtöbb ékszerhez (az értékesebbekre gondolok, tehát ezüst-arany láncok) jó máshogy felöltözni, amivel összhangban van :)

De az a lényeg, hogy neked tetsszen! Nem szarvashiba, lehet látni a városban ótvar dolgokat, ez nem az, csak furi :)

2012. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

én jólérzem magam benne , és azért mert nem ingbe meg zakóba járok hétköznap azért még hordhatok jó órát:D

Amúgy a pulcsi meg a farmer azért nem melegítő hatás,kb képzeljük el így az összeállítást : [link]

2012. szept. 21. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!