Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet még ilyen bikinit...

Hol lehet még ilyen bikinit kapni?

Figyelt kérdés
Segítségre lenne szükségem, nagyon keresek egy bikinit. vagy évvel ezelőtt azt hiszem vagy a Joy-ban, vagy a Cosmopolitan-ben volt egy nyereményjáték ahol azt hiszem Pussy Deluxe márkájú bikinit lehetett nyerni. Ki kellett vágni a magazin alján lévő kis képet és beküldeni. Sajnos nem nyertem, de fel volt tüntetve, hogy Budapesten hol lehet megvásárolni. Abban biztos vagyok, hogy Dukai Regina volt a modell ő mutatta be azt a kollekciót. Több bikini is volt, de ez amit meg lehetett nyerni fekete-rózsaszín színű volt. Már a Google összes oldalát végignéztem de nem találtam meg:( Nagyon nagyon szeretnék egy olyan bikinit!!!Köszönöm a segítséget!

2012. szept. 20. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Erről a bikiniről van szó?

[link]

2012. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam, de nem sajnos nem az:( Úgy emlékszem, hogy a cica volt rajta. De köszönöm a segítséget :)
2012. szept. 20. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!