Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a randira?...

Mit vegyek fel a randira? (többi lent)

Figyelt kérdés

Így, hogy beköszöntött a hűvösebb idő, tanácstalanná váltam, hogy mit is kéne felvennem egy esti randira, amikoris a hőmérséklet 10 fok körül van.


A rövid ill. hosszú ujjú felső nem elég. A pulcsi és a bőrkabát kizárva.


Emellett a cipő terén is akadnaj gondjaim. Magassarkút nem szívesen hordok, a balerinához már túl hűvös van, a tornacipő (ilyen, csak szürkében: [link] pedig nem éppen randira illő.


Lányok, ti mit tanácsoltok?



2012. szept. 18. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú felső + mellény

Lábbeli: bokacsizma

2012. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Fényes testszínű harisnya fekete combzoknival, rövidnadrággal. Hosszú ujjú felsővel, boleróval.
2012. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsó ezt te sem gondolod komolyan igaz?
2012. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amit az #1 ír az tökéletes
2012. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha fázós vagy akkor vegyél fel a hosszú ujjú felső alá egy toppot és nem fogsz annyira fázni max a kezed.. de hát arra van a bőrkabát ill. pulcsi...de mért is vannak kizártva? a pulcsit még értem de a kabát?
2012. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok újra


Lábbelinek lehet egy átmeneti csizma velúrból

2012. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


# 1

A bokacsizmára én is gondoltam, de amit eddig láttam, azoknak mint 10 cm-es sarkuk volt, ami egy sétálgatós randira nem igazán jó.


# 5

Eredetileg arra gondoltam, hogy egy kék nike felső (kicsit sötétebb árnyalatú, de fazonra ilyen: [link] ), rá a kabát (ennél kicsit világosabb barna: [link] De ahogy felvettem, éreztem, hogy ebben nem érezném jól magam, csak feszengenék benne. Hozzá egy sötét farmer. Csak a barna kabáthoz, barna cipő illene (ami nekem nem tetszik), nem fekete, vagy tévedek?

2012. szept. 18. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:

én régebben mindig feketét feketével hordtam lényegtelen volt..meg a fekete amúgyis megy mindenhez..


najó a fekete cipő nyakigláb FEHÉR zoknival nem megy...:D:D:D:D:D

2012. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!