Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hordjam?

Szerintetek hordjam?

Figyelt kérdés
van egy 10 centis magassarkúm a platformja 1,5 centis, sima fekete színű és normálisan tudok benne járni. 8.os vagyok de csak ünnepségekre szeretném hordani szóval nem mindennap.
2012. szept. 17. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyed fel tök nyugodtam én utcám hordom a 10 cm-s magassarkúmat :) én is 8. os vagyok :)
2012. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
utcán
2012. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Akár utcán is nyugodtan hordhatod, ha kényelmes, és szeretted, na meg ha van mivel felvenned! :)
2012. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ünnepségekre lehet szerintem, ha tényleg tudsz benne járni
2012. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2012. szept. 17. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem ünnepségekre simán felveheted:D
2012. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha még nem hordtál magas sarkút, ne ezen kezdj gyakorolni. Ha már tudsz magas sarkúban járni, akkor ok. de ne rendszeresen hordd, csak időnként rövid időre. Pl. ünnepségre. Tudom, hogy nem népszerű ez a vélemény, de nagyon sokat tud ártani a kényelmetlen cipő, főleg a fejlődő csontozatnak. Csak a kamaszok azt gondolják, hogy "hol van még az, amikor majd itt-ott fájni fog a lábam, hátam". Higgyétek el, nincs olyan messze. Nekem már húsz éves koromban fájt a hátam a félvállon hordott iskolatáska miatt. És kb. 35 éves korom óta nem tudok magas sarkú cipőt hordani, annyira fáj a talpam. Gondoljátok meg, megéri-e.
2012. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!