Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » ötleteket szeretnék kérni!...

ötleteket szeretnék kérni! Sötétkék converse-hez mi passzolna?

Figyelt kérdés

szerintetek egy sötétkék converse-hez milyen színű ruhákat tudnék felvenni? véleményem szerint ez is kb semleges szín, jól passzolna mindenhez, csak nem merem megvenni :D eddig fehérem volt, imádtam, csak szétszakadt :( feketét meg nem szeretnék, az már nagyon fiús. ötletek? :)

18/L



2012. szept. 16. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
az biztos h a farmer és a sötét gatyák mennek hozzá. felsőkből is sok minden, de a nagyon giccsesek-tarkák nem biztos, hogy mindig előnyösek
2012. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ááá a giccses dolgok messze állnak tőlem :D nagy felületen nem mutatnak túl jól, már ha érted mire gondolok :'D általában farmer, egyszínű fölső, és egy kardigán, de idén már elég sokszor vettem fel cicanadrágot (csak feketét) és egy combközépig érő fölsőt, most is pl egy nagy fekete pulcsit keresek :)
2012. szept. 16. 23:39
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor szerintem ne tartson semmi..! ;)
2012. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :))
2012. szept. 17. 00:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is bármi, majdnem olyan semleges, mint a fekete :) most ami eszembe jut, olyan sötétkék nadrággal vagy farmerrel nem lehet jó, ami csak pár árnyalattal tér el tőle. De pl egy jóval világosabb farmerrel már jó.
2012. szept. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Feketén kívül bármihez megy a kék, persze árnyalatfüggő, de még barnának is van olyan árnyalata, amihez megy a kék.
2012. szept. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) ma voltam egy kis üzletben a sulim városában, és nem volt :/ meg közben azon gondolkodtam h lehet inkább bőrt kellene venni, abból viszont fehéret szeretnék, és az se volt :D sőt, azt mondta az eladó h kivonták a forgalomból.. hát nem tudom..
2012. szept. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!