Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen alakkal milyen ruhákban...

Ilyen alakkal milyen ruhákban járhatnék? Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés
légyszi ne harapjátok le a fejem h igy nézek ki! sajnos nem tudok lefogyni :(
2012. aug. 22. 15:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

1. [link]

2. [link]

2012. aug. 22. 15:51
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem annyira nem vészes az alakod..eddig milyen ruhákat hordtál??
2012. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
eddig nadrág + póló és még azok sem álnak jól, már szinte az utcára se merek kimenni :(
2012. aug. 22. 16:00
 4/15 anonim válasza:
Hány éves vagy ?
2012. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem jól állna neked hosszított trikó olyan ami bővebb és alul meg olyan gumival össze van fogatva kerestem képet de nem találok :( az meg hogy nem mersz kimenni az utcára hülyeség tőled 1000szer kövérebbek vannak
2012. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Karcsúsított "V" nyakú felsőket keress. Semmiképpen se vegyél fel keresztebe csíkos holmikat. Ami ezen a képen rajtad van olyan ruha, amiben a lehető legducibbnak nézel ki. A cipődnek legyen egy kis sarka,így magasabbnak fogsz tűnni, de ne tűsarkú.
2012. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem próbáld hangsúlyozni az előnyös részeidet, pl. egy kivágottabb felső egy A vonalú szoknyával jól passzolna az alakodhoz :)
2012. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tipikusan az ilyen alakon mutatnak jól a nőies szoknyák, amik lágy esésűek. Amúgy nem vészes az alakod, derekad is van, azt ki kellene hangsúlyozni. A szoknya (A vonalú, harang alakú stb.) biztosan jobban áll, mint a nadrág. A magasabb sarok is jó ötlet és a V-kivágás, még annyi, hogy ha egy hosszú nyakláncot veszel hozzá még jobb.
2012. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja és nyugodtan menj ki az utcára, semmi gond nincs veled :)
2012. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én pont ilyenre szeretnék lefogyni :DD szerintem csini vagy, menj utcára nyugodtan, sőőt! bár lány vagyok, a férfiak nevében nem beszélhetek, de szerintem egy husis csaj sokkal nőiesebb mint egy vékony.
2012. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!