Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen lyukas felsőt hol lehet...

Ilyen lyukas felsőt hol lehet venni?

Figyelt kérdés

[link]

Akár ilyen kör vagy négyzet alakú kivágásokkal, de sose látok sehol pedig már rég keresek :( Megcsinálni azért nem merem mert úgyse lesz olyan amilyen tetszene (értsd, ezerszer próbáltam már vagdosni ruhákat valahogy de nem jött össze sose szépen)

Turikba is járok elég gyakran, de ott se találok, csak olyat ami sima top (nem ilyen bő, lógós) és épp hogy átlátszó mert valami mintaszerűség van rajta.

Köszi a segítséget!


2012. szept. 16. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél a méterárú boltban ilyen anyagot, és varrd meg.
2012. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyenem, pont ilyen színű, csak az ujja picit hosszabb. Tavaly vettem Londonban. Itthon még nem találkoztam ilyennel. Viszont szívesen megválnék tőle, ha gondolod, privátban megegyezhetünk :)
2012. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, hogy venni hol tudsz ilyet azt nem tudom. Viszont abban biztos vagyok, hogy ollóval sem lehet ilyet csinálni. Nem igazán látom a póló anyagát, de vagy valami hasonló ruhaanyagot kell keresned, vagy keresni valakit, aki ügyes a kézimunkában, ugyanis nekem nagyon úgy tűnik, hogy horgolva van. Vagy géppel, vagy kézzel.
2012. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos,a barátnőmék vettek,ilyet a Westendben azt ne kérdezd melyik boltban,mert arra ők maguk sem emlékeztek,valamelyik kis butikban.Egyébként én nemrég nyaraltam Olaszországban,ahol a piac/kínai/tele volt ilyennel,annyi különbséggel,hogy hosszabb volt.Ázsia Centerben megpróbálhatod.
2012. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat/ötleteket!

A 2. válaszolónak írok privit :)

2012. szept. 16. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a kínaiban vettem ilyet, olyan 2500 és 3500 között volt az ára...Nem emlékszem már pontosan rá! :)
2012. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!