Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerettek vásárlolni?

Szerettek vásárlolni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 16:01
 1/10 A kérdező kommentje:

hoppá véletlenül elküldtem:D

szóval lányok, szerettek vásárolni? ruhákat, taskakat, kozmetikumokat?

és még annyit, hogy honnan szoktatok?:)

fiúk is irhatnak, de nem hiszem hogy sokan vannak ebbe a kategóriába:)

kort is irjatok

2012. szept. 16. 16:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Az idő elteltével egyre jobban. Nem igazán nyílik rá lehetőségem, de ha igen, akkor turiba megyek. Sokszor sokkal egyedibb dolgokat ki lehet fogni, mint a butikokban/ázsiaiban. Egyébként imádom a hatalmas komplexumok légkörét, a nyüzsgést, ha majd megtehetem, biztos csinálok egy-egy túrát valami patinás helyen.:)
2012. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, 18/l
2012. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Diesel és Armani hivatalos Online Shop-járól szoktam rendelni, illetve ezt a két márkát a www.yoox.com-ról.


Szeretem a www.bonprix.hu-t , véleményem szerint sokkal jobb és minőségibb darabok találhatók, mint amik a Zara, C&A, Bershka és hasonló üzletekben vannak.


A [link] és a [link] oldalról is lehet kifogni jó darabokat, bár alap darabok vannak, de kilehet fogni 1-2 jó cuccot. Persze a jókat hamar elkapkodják.

A Playersroom és Office shoes elég jó cipőben.


Alsóneműt és zoknit a Lidlben szoktam, általában a Livergy és Crivit márkanév alatt: nagyon tartós cuccok, nem a legolcsóbbak, mint egy Eurós boltba, de nagyon jól bírják, a legjobb ár-érték arányúak.


26/f

2012. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én utálok vásárolni,mert sose találok olyat,amit szeretnék,ill ha találok se úgy áll ahogy kellene.Megint ez miatt szabót kell keresnem, hogy átalakítsa a nadrágokat amiket vettem....

Ritka, hogy tudok örülni valami ruhadarabnak amit veszek :) Viszont kiegészítőket(bizsukat,pénztárcát)táskát és cipőt szeretek venni! Illetve kozmetikumokat és higiéniai cuccokat v épp tisztítószereket is szeretek venni.



h&m,new yorker,tesco,spar-ban szoktam vásárolni,illetve nagyritkán az ázsia centerben.Turkálóban évente max 1-2x találok magamnak való cuccot.

2012. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

16:30


25N

2012. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:)

en is turkalobol vasarlok, felsőket.

nadrágokat néha f&fbol, de azokból inkabb markasabbakat veszek, ha van rá anyagi keret:)

taskakat netrol, aprodrol rendelek, hasznaltan , de olcsón.

cipoket altalaban turizok:D néha humanicbol veszek, ott vissza is cserelik ha ugyvan:)

2012. szept. 16. 18:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Én lányként teljes őszinteséggel tudom mondani, hogy utálok vásárolni. Nadrágot, cipőt és kabátot utálok venni(vagyis 2 hónapon keresztül keresgélni valami normálisat). Nadrágot rám nehéz találni mert nem szeretem ezeket a hülye tapadós nadrágokat, hanem azt a laza lógósat szeretem inkább(nem ez a most tredni besz.rtam nadrág!). A csípőm irdatlan széles a lábszáram pedig ehhez képest pálcika... :D Cipőben is furcsa igényeim vannak, a lábam pedig 35-36-os (alkalmi cipőim 36-37-esek). :D Kabátot minden télen veszünk minimum 4-et :D Az egyikről kiderül, hogy vékony, a másik 2 téli kabátom pl tavaly elszakadt(pedig még nagy is volt rám!!!)... Felsőket pedig turiban veszek egyébként. Nacit, kabátot is vennék ha találnék magamra valót... :D :D

19L

2012. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Imádok, a cipőtől a csavarhúzóig mindent :)

Cipőt általában a Deichmannban veszek, vagy F&F, esetleg kínaiban.

Ruhát a C&A-ban, Tally Weijl-ban, Orsay-ban.

Kozmetikumokat a Rossmannban.

De imádom turizni is, ami tetszik, azt elhozom, és a Vaterát is szoktam böngészni.


20/L

2012. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ha van miből, akkor természetesen^^

cipő, ruha, kozmetikum, kiegészítő stb..:)

és itt vásárolok: kínai, néha árkád, vatera... de van, hogy más-más boltokban veszek.:)

15/L

2012. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!