Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elszakadt, lehordott Converse...

Elszakadt, lehordott Converse szövetcipőt cipész rendbe tud hozni?

Figyelt kérdés

A sarokbélése feljött, szétment kicsit + szakadások vannak a szöveten amiket próbáltam megvarrni, de folyton újraszakadnak.


Ha ezeket megcsinálná még évekig hordható jó cipő lenne.

Van erre a cipészeknek kapacításuk, vagy ne várjak ilyet? Ha igen kijönne az egész 2-3 ezer forintból? (előny, hogy vidéki városban vagyok (sopron))


2012. szept. 15. 21:50
 1/4 anonim válasza:
hát hogyha nagyon oda van akkor szerintem egy újjat vegyél. Vagy beszélj egy cipéssszel hogy megtudná-e javítani
2012. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp ez lesz, csak vasárnap szerintem nem dolgozik és tiszta ideg vagyok, mert szeretem a cipőt.

Az új az olyan 12-15 ha 3 ezerből megcsinálja nagyon szépre akkor simán kifizetem és hordom még.

2012. szept. 15. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit lehet megpróbál vele kezdeni, de egy tornacipőt nem nagyon lehet szépen javítani. A cipészek inkább a bőrrel bánnak szépen, egy gumival, textillel nem tudnak csodát tenni. (Ilyen anyagból eléggé korlátozott az élettartam, ezt be kell kalkulálni mikor kiadsz 12-13 ezret egy textil tornacipőért.)
2012. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a bajai voltak a conversemnek, én is elvittem cipészhez ( 2500Ft) denem mondhatom ,hogy jó lett...egy sokkal sötétebb bőrt ragasztott rá ami színben se passzolt hozzá ráadásul sokkal nagyobb volt a folt ment a szakadás. Szerintem hogyha megvan a blokk vidd vissza mert úgy tudom van rá garancia!
2012. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!