Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem ciki az ha én gimis...

Nem ciki az ha én gimis létemre tornadresszt hordok tesiórán?

Figyelt kérdés

Általánosba nagyon ránk erőltették ezt a ruhát elején utáltam is, de kezdtem látni az előnyeit és a hátrányait és megszerettem. 6. osztályos koromig nagyon kötelezően kérték tőlünk semmit nem vehettünk rá és akinek nem volt 1 est kapott. Én 8. osztályos koromig hordtam rendszeresen mindig csak télen hidegbe vettem rá egy pólót maximum vagy vékony pulóvert. Én voltam az egyedüli aki még akkor is dresszben tornázott. Most vagyok 10. es a gimiben tavaly év elején nem hordtam a tornadresszt mert nem is kaptam úgy meg időm sem volt nagyon keresgélni meg még is új suli volt és még sorolhatnám. De néhány lány osztálytársam is hordták rendszeresen ők csak nadrágot vettek rá és ennyi. Akkor én is visszaálltam rá csak dresszben tesizek a mai napig semmit nem veszek rá. Hosszú ujjú fekete meg kék dresszem van plusz még egy rövid ujjú sötétkék dresszem. Az osztályba senkin nem piszkál miatta a fiúk külön tesiznek és nekik akkor már vagy lyukas órájuk van vagy hazamennek. De most jelenleg én vagyok az egyetlen aki dresszben tornázik és mivel még kint szoktunk tesizni van hogy a suliban a többi lány az évfolyamból megbámul meg ilyenek, és ez kicsit idegesít.

Tényleg én vagyok már az egyetlen lány aki hajlandó 16 éves létére csak tornadresszben tesizni?



2012. szept. 15. 12:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%
#19 Én tapasztalatból mondom, hogy pólóba sokkal inkább bele lehet izzadni. Inkább hideg időben lehet probléma, de akkor meg rá lehet öltözni.
2012. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
96%
Azért durva, hogy van aki azt írja, kötelezővé tenné gimiben is... gondolkozzatok már, enélkül is mennyi önbizalomhiányos, komplexusos, evészavaros, stb fiatal lány van. Ahhoz meg, hogy ebben jól nézzen ki (és jól érezze magát) valaki, nem is jó alak kell, hanem konkrétan tökéletes. Egy dolog, hogy ti szeretitek, hordjátok, de nem értem ezt a hozzáállást, "én szeretem, tehát kötelezővé kellene tenni"... brr.
2012. szept. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%

Tesiórán nem divatozni kell, hanem praktikus ruhadarabot hordani. Nekünk ötödiktől lett kötelező a póló és a rövidnadrág, de én utáltam, még nagyon sokáig tornadresszt húztam a póló alá. Volt, hogy egyest is kaptam, mert még mindig tornadressz+póló volt rajtam, póló+rövidnadrág helyett.


Egyébként a tornadressz meg olyan, mint a fürdőruha. Szerintem. Mondjuk a mi osztályunkban nem volt az, hogy most kicikizzük a másikat (középiskola), mert kerekebb vagy csontosabb, mint a másik. Fürdőruhában sem.

2013. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 panni100 ***** válasza:
100%
Középsuliban én is használtam tornadresszt fekete hosszú újjút főleg a téli időszakban mert a tesi terem elég hideg volt, ezért használtam, polót és nadrágot vettem fel rá. Osztálytársak kicsit furán néztek öltözéskor, de engem nem zavart, nem is fázott meg a derekam sosem. Meg nem volt megtiltva a házirendben, hogy nem lehet használni. Tesi tanárunk csak annyit mondot mindegy miben vagyunk csak sportfelszerelés legyen ne utcai ruha amiben jöttünk a suliba.
2016. szept. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Szia! Nálunk van "egyenruha" tesioran, és en a 4. sulimat járom, most én is gimis vagyok de még soha nem hallottam/láttam lányokat dresszbe tesizni. Ami furcsa lehet másoknak, az az hogy nem-e fagysz meg a hidegben,szokatlan nekik vagy csak szimplan irigykednek. Azzal a válaszolóval ertek egyet, aki azt mondta, h vagy nagyon jol all v nagyon rosszul. Valoszinubbnek tartom hogy jol. Szerintem nem kell rosszul erezned magad masok miatt, én sose törődtem vele h ki mit visel ha jófej. Amúgy szerintem sokan túl hamar jutnak következtetésre ezen az oldalon, meg máshol is, mert ha csak mutogatni akarnad magad (ami nevetseges felvetes, megis kinek?) akkor alapbol ki se raktad volna a kerdest. En szemely szerint sokkal cikibbnek tartom hogy a mi osztalyunkban a lanyok fele ÚGY tesizik hogy leveszi a pamutpolojat (ez a kotelezo polo) es egy szal melltartojara felveszi a mezt (vagy nem), es ugy rohangal az oran. :DDD Es a csordaszellem koveti... Szoval, ha azt latod hogy nagyon csunyan neznek es egesz ora alatt rolad szol a susmogas akkor erdemes ravenni egy gatyat v ilyesmi, de igazabol azt hordasz, amit szeretnel.
2017. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 BulmaSwan ***** válasza:
Nekem már nincs tesiórám de én elég feszélyezve éreztem volna magam, ha dresszbe tesizek férfi tesitanár előtt felsőben és gimiben. No meg ma már mindennap kötelező a tesi, azzal bajlódni hogy non stop leszőrtelenítsek mindenhol csak azért, hogy a dresszt hordjam.. Nekem nem érné meg.
2017. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!