Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem ciki az ha én gimis...

Nem ciki az ha én gimis létemre tornadresszt hordok tesiórán?

Figyelt kérdés

Általánosba nagyon ránk erőltették ezt a ruhát elején utáltam is, de kezdtem látni az előnyeit és a hátrányait és megszerettem. 6. osztályos koromig nagyon kötelezően kérték tőlünk semmit nem vehettünk rá és akinek nem volt 1 est kapott. Én 8. osztályos koromig hordtam rendszeresen mindig csak télen hidegbe vettem rá egy pólót maximum vagy vékony pulóvert. Én voltam az egyedüli aki még akkor is dresszben tornázott. Most vagyok 10. es a gimiben tavaly év elején nem hordtam a tornadresszt mert nem is kaptam úgy meg időm sem volt nagyon keresgélni meg még is új suli volt és még sorolhatnám. De néhány lány osztálytársam is hordták rendszeresen ők csak nadrágot vettek rá és ennyi. Akkor én is visszaálltam rá csak dresszben tesizek a mai napig semmit nem veszek rá. Hosszú ujjú fekete meg kék dresszem van plusz még egy rövid ujjú sötétkék dresszem. Az osztályba senkin nem piszkál miatta a fiúk külön tesiznek és nekik akkor már vagy lyukas órájuk van vagy hazamennek. De most jelenleg én vagyok az egyetlen aki dresszben tornázik és mivel még kint szoktunk tesizni van hogy a suliban a többi lány az évfolyamból megbámul meg ilyenek, és ez kicsit idegesít.

Tényleg én vagyok már az egyetlen lány aki hajlandó 16 éves létére csak tornadresszben tesizni?



2012. szept. 15. 12:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is nagyon gáz :$
2012. szept. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

9. hozzászólóval teljesen egyetértek. Ha ebben érzed jól magad, hordjad.

Azért az érdekes, hogy a lányok utálják a tesiórákat meg a dresszt, utána 30 felett pedig már fizetnek is azért elég sok pénzt, hogy tornázhassanak és újra tornadresszt illetve torna felszerelést hordjanak.

2012. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked kényelmes és szívesen hordod hordd nyugodtan. Igaz ennek a ruhadarabnak megvannak az előnyei de én nem veszem magamra ha nem muszáj:D Járok szertornára ott kell hordanom főleg versenynél edzésen meg nem muszáj. Azért sima tesin valóban ciki a tornadressz mert nem testnevelés órára lett kitalálva hanem kimondottan a tornára mint sportra. Mindegy te tudod de szerintem jobban jársz ha csak alá öltözetként hordod.
2012. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyáltalán nem ciki
2012. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
79%

Szerintem sem ciki. Olyan, mint egy egyrészes fürdőruha. Az is ciki azok szerint, akiknek a tesidressz az? Az sem jó, hogy már a tesi órán is divatozni akar mindenki! Szerintem jó a dressz tesizni is és sulis úszáson is. Az meg miért olyan baj, hogy jól mutatja az alakot? Csak irigykedik, aki ezen kiakad. Egyébként is manapság minden csaj kirakja amije van. Nézzetek szét az utcán.

14l

2012. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
az divatozás, hogy nem dresszt hordunk hanem macinacit és egyen pólót?(mert nálunk egyen póló, és egyen blúz van ami cseszettül ronda...)
2012. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
69%
Lehet megsértődni, meg flegmázni: Én ha tehetném tuti a tornadresszt tenném kötelezővé "egyenruhának" tesi órára. Nálunk suliban kötelező volt minden lánynak és fura mód senkinek nem sírt a szája h nem hordja. Nem mondom h szerették, de mindenki elfogadta a helyzetet. Aki egyébként meg még szereti is hordani, az igenis had hordja. Aki meg emiatt kineveti, a saját szánalmas kis életével foglalkozzon inkább.
2012. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
63%
Egyáltalán nem ciki, én is kötelezővé tenném általánosban és gimnáziumban is. Megadnék két színt, azonkívül lehet rövid és hosszúujjú is, és nem engednék rá se nadrágot venni, se polót. Igenis, ez a legmegfelelőbb öltözet a mozgáshoz. Nekem is kellett hordani, nem haltam bele, pedig mi végig a fiúkkal tesiztünk annak idején.
2012. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%
Mondjátok már meg,hogy mi jó abban,hogy egy nyúlós anyag feszül rajtad ?izzadsz stb. ? egy póló laza, nem izzadsz annyira bele pl.
2012. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
62%
#17-18 azért mert nektek tetszett az nem azt jelenti, hogy másnak is. Én igenis nyavalyognék és nem hordanám és leszarnám magam ívből ha ez miatt mindig 1est kapnék tesin mert amúgy meg mindenből teljesítenék.
2012. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!