Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vesznek fel több számmal...

Miért vesznek fel több számmal kisebb ruhákat?

Figyelt kérdés

Nézelődtem az utcán séta közben, és rengeteg lányt láttam-fiatalokat, ducikat és vékonyabbakat is-, akik iszonyatosan szűk farmert, pólót (amiben még a vékonyabb is kötözött sonkának tűnt). De olyan szűk farmert, hogy lépni alig tudott benne, felül meg kibuggyan a cucc. Teljesen eldeformálta az alakjukat. Nem fáj ez nekik? :O


Köszi a válaszokat!


2012. szept. 12. 18:42
 1/9 A kérdező kommentje:
-hordtak
2012. szept. 12. 18:43
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért veszik fel, mert így megvan a tudat, hogy S-es ruha van rajta, és úgy érzi, nem kövér.
2012. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
testképzavaruk van biztos, vagy meghíztak, a ruhatár meg maradt
2012. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem. Már csak azért sem, mert én is kövér vagyok, ennek ellenére fel nem foghatom, hogy képes magát ennyivel kisebb nadrágba valaki belegyömöszölni?!

Ha fájni nem is fáj, az biztos, hogy kényelmetlen. Bevág, dörzsöl, beleizzad, nem szellőzik, elnyomja a keringést, stb. Azon már nem is csodálkozom, hogy ennyi narancsbőrös combú vékony csajt látni az utcákon (olyan szűk farmersortban, hogy csak billegni tud benne, lépni már nem )

2012. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, én is voltam duci, sok nadrág, ami állva jó volt, ülve már szorított. De ezek a gatyók már "állva" is teljesen páncélszerűek. Mindenki azt vesz fel, amit akar, csak így fáj, ahogy ránézek.:)

2012. szept. 12. 18:58
 6/9 mmano88 ***** válasza:
100%

"Mert akárki akármit is mond, nekem S-e a méretem.." - ezért


De amúgy én se értem. Nincs bajom egyik testalkattal sem (én pl. hízni szeretnék) ha megfelelő méretű és szabású ruhát vesz fel valaki. Az itt-ott kibuggyanó háj nagyon gusztustalan.

23n

2012. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát én se vagyok vékony,de én mindig ügyelek arra,hogy ne vágjanak be a gatyók,a póló ne legyen annyira szűk,hogy felugorjon magától(nemtudomjobbanleírni) és látok sok-sok csajt akik vékonyabbak mint én,de szerintem s-es helyett belepréselik magukat az xs-xxs méretű ruhákba....én m-es vagyok,de azt is hordom...mármint rámjön az s-es is,de az már bevág,kényelmetlen,,,akárki akármit mondd azért fontos hogy kényelmes legyen az a ruha,bármennyire is divatos...
2012. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, én jókat derülök rajtuk, hogy ők milyen magabiztosnak hiszik magukat a ruhában, közben pedig csomóan csak illegnek-billegnek mint a pingvinek, mert lépni nem tudnak a ruhában.
2012. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

=) Köszi!


Pingvinek.:))

2012. szept. 13. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!