Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen inget + nyakkendot...

Milyen inget + nyakkendot vehetnék fel lagzira ha a lány akivel megyek párduc mintás ruhában lessz? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Szóval nemtudom milyen ing illene egy ilyen párduc mintás ruhához h milyen világos e vagy sotétebb azt nemtudom nem láttam a ruhát énsem... az oltonyom sotét szurke színu szerintem talán a fekete lenne ideális de milyen nyak kendo akkor? Esetleg valakinek valami tanács?

2012. szept. 6. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

:D Ha ő képes párducmintásban menni, akkor te meg vedd pimpesre a figurát.

[link]

2012. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

SZia!


Nem akarok udvariatlan lenni, de mi lenne, ha finoman jeleznéd a lányzónál, hogy a párducmintás nem a legnyerőbb mintázat lagzira?

A párducminta helye a diszkóban meg az ágyban van. Nem ízléses, nem illendő.

Egyébként ha ragaszkodik hozzá, akkor esetleg egy sötétbarna nyakkendő működhetne. Már ha a ruha rendes párducszínű, és nem ilyen fekete-szürke-ciklámen-anyámkínja.

2012. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mmano88 ***** válasza:

Szerintem is beszéld le a párducmintás ruháról! Egyáltalán nem lagziba való..


Egyébként pedig nem muszáj összeöltöznötök. Mi se öltöztünk össze a párommal.

2012. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!