Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S. SZABOLCS MEGYÉBEN...

S. O. S. SZABOLCS MEGYÉBEN hol találok párduc. Tigris, vagy zebra mintás térdig érő overallt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

fúú tegnap voltam nyíregyen a kg-n(tudod a piac) és ott láttam ilyeneket de nem biztos hogy overall volt!

Mihez kellene?Mert ha van anyag akkor ha pl szalagavatóra kell valami idiótasághoz akkor meg lehet varrni!:D:D

De ha kint akarsz benne szaladgálni az utcán akkor nézz ki a piacra vagy nézz szét a kilósokban!Ott vannak ilyen cuccok!:D


Járd be nyiregyet hátha találsz....

2010. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem sokat segítettél!!!

azt sem tudod hogy mi az az overall ,akkor minek válaszolsz?

egyébként meg ennyit én is tudok hogy nézzek már meg is történt de nem találtam azért kérdezem így itt hátha valaki tud én konkrét választ akartam aki pontosan tudja hogy hol van.

2010. okt. 5. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!