Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnak ilyen olcson...

Honnan tudnak ilyen olcson Converse cipőket szerezni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 5. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Termék leírásban ott a válasz a kérdésedre....

Közvetlenül a gyártótól :D

2012. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

úúúúú ez de jó..

bocs, off:

és akkor itt úgy van, hogy kifizetem a csukát (2350) + kifizetem a szállítási díjat (2898) vagy a szállítási díjba benne van a csuka ára is?

nem vagyok vaterás bocsi, ha hülyeséget kérdezek

2012. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Termék ára + postaköltség!


( Ennél a terméknél azért ilyen " sok " a postaköltség, mert ugye kintről jön a cipő )

2012. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A postaköltség még pluszban jön a cipő árához, tehát 5248 Ft-ot fizetsz, és 3-6 hetet vársz a cipőre.
2012. szept. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
pff.. mondjuk még így is jobb, mint kiadni 15-25 ezret
2012. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hamis cipők, még jó, hogy olcsó. :)))
2012. szept. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert replikák vagyis nem eredetiek. Elvileg kéne rá valami garanciát is adni nem? (legalább fél év)
2012. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hááát..szerintem amit a Plázákban vásárolsz, az sem mind eredeti! Ezt gondolom abból, hogy az öcsém vett egy Nike cipőt az egyik Plázában...Sportboltban...azt inkább nem írnám le, hogy melyikben!

Megvette méregdrágáért a cipőt, kapott rá jótállást is, de egy hónapnyi ( nem állandó ) használat után a " bőr " elkezdett hólyagosodni, megnyúlni! Visszavitte a cipőt az üzletbe...ahol azt mondták neki, hogy nem cserélik ki a cipőt...elküldte az üzletvezető egy ,( már nem emlékszem mi volt a hivatalos megnevezése a dolognak ),vizsgálatra!

A cipő ott volt majdnem két hónapig, ahol aztán " megállapították", hogy nem rendeltetés szerűen használta az öcsém a cipőt! Így a tesóm a fogyasztóvédelemhez fordult, akik behívatták az üzlet vezetőjét, tulajdonosát is...akik nem jelentek meg! Milyen meglepő :) A fogyasztó védelem azt javasolta a tesómnak, hogy perelje be őket! Na...tesómnak azért ennyi pénze nincsen...így hagyta az egészet a francba....és azóta másik sportboltban vásárol! Jah, és az is milyen meglepő, hogy a fent említett , illetve név szerint nem említett üzlet, azóta megszűnt a Plázában! És még annyit, hogy a fogyasztóvédelem szerint már több panasz is volt erre az üzletre....

Szerinted eredeti lehetett a cipő???? Mert szerintem nem!!!

2012. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezért kell olyan helyeken venni márkás cuccot ami már régóta létezik pl Woodooban venni mert az eredeti. Legalábbis nekem van onnan 2 Converseem 1 bőr meg a sima és mind2ő már 2 éves és semmi bajuk sincs.
2012. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elárulom a MARATOn-ban vette az öcsém a Nike cipőt!

Nem elég régi ??? A pláza nyitása óta ott volt, sőőőt, volt/van is még egy üzletük a városban!

Én azt feltételeztem volna a Maraton-ról, hogy megbízhatóak...

2012. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!