Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér Converse cipőt hogyan...

Fehér Converse cipőt hogyan tisztíthatom ki úgy, hogy ne legyen semmi baja?

Figyelt kérdés
Mosógépben vagy hogy? Milyen módszerrel?
2012. szept. 1. 13:07
 1/6 anonim válasza:
oldalát, gumis részt domestosos vízzel nyugodta, 40 fokon kimoshatod, semmi baja nem lesz, én is úgy szoktam
2012. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mosógépbe dobd be, mi fiatal korunkban mindig azt csináltuk a fehért edző és tornacipőkkel és nagyon szépek lettek. Ha baja lesz ne vegyél többet olyan márkát.
2012. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én soha nem raktam be a mosógépbe, mert az egyik ismerősömnek két mosás után tönkrement, levált a talpa... Pedig üzletben vásárolt eredeti volt...


Én Venish szappanal szoktam, meg egy kefével.. Akár lehet ez egy fogkefe is. A kefe fejére felviszed a Venish szappant és azzal sikálod le a tornacipőt. Utána persze öblítsd át vízzel. A fűzőket Én egy kis mosószeres vízben áztatom, aztán azt is átmosom párszor.

1-2 nap alatt megszárad.

Ha tél van, akkor vigyázz, hogy a kályhától/radiátortól tisztes távolságban legyen, mert könnyen megég... :D


Szóval én ezzel a módszerrel szoktam takarítani bár az is igaz, hogy nagyon vigyázok rá, hogy lehetőleg még ezt se kelljen vele.. De már megvan 3 éve :)

2012. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi mosógépben mostuk és a színe nem változott (csak a kosz kiment belőle, ezért pirosabb lett haha :D) és semmi más probléma sincs vele

14/F

2012. szept. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4#

nekem piros converse cipőm van, nem fehér!

2012. szept. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem két fehér alacsonyszárú mintás Converse cipőm van,és mindkettőt mosógépben mossuk. Az egyik már két éves,és szinte semmi baja(kicsit fakult a színe) pedig sokat hordtam,és szerintem legalább 10x kimostuk.
2012. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!