Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásároltál már a HUMANIC-ban...

Vásároltál már a HUMANIC-ban táskát?

Figyelt kérdés

Egy minőségi kézitáskát szeretnék venni magamnak, a Humanicban kb. 12-15000 Ft-ért láttam.


Kinek milyen tapasztalata van?


Köszi!


2012. szept. 5. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, több mint féláras volt karácsonykor, 8000-be került.


Nagyon csalódtam, rossz minőségű, műbőr (bár nem ez van ráírva), látszik abból, ahogy megtöredezett. 2-3 hónap nem mindennapi (mondjuk minden harmadnapi) viselés után zipzárt kellett benne cserélnem, mert teljesen tönkrement!


Sok táskám van sok helyről, de hogy tőlük nem vásárolok többször, az fix. Még a csóró new yorkeres tatyóim kis tartósabbak. Ezentúl ha ilyen jellegű táskát akarok, bőrműveshez megyek... ott sem drágább.

2012. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Hol szoktál még táskát vásátolni? Mi vált be Neked?

Nekem is van New Yorkeres táskám, de nem vagyok vele megelégedve. Tavaly ősszel/télen hordtam, azaz kb. egy fél évig, és hát meglátszik rajta.

Még a H&M-ből vannak táskáim, azok azért egy fokkal jobbak.

A New Yorkeres és a H&M-es táskák is kb. 6-7 ezer forintba kerülnek, így inkább áldoznék rá kicsit többet, de az jó legyen.

2012. szept. 6. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!