Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik nektek ez a...

Hogy tetszik nektek ez a felső? Megér-e ennyi pénzt szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

Előre is köszönöm a válaszaitokat :)



2012. szept. 5. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

NEm igazán jön be, nem túl csinos, ha már a beállított modellen ilyen bénán áll, akkor élőben sem hiszem, hogy tetszene.

Ennyi pénzt meg tuti nem adnék ki egy felsőre, ha nagyon tetszene se. Bár ha nem lennék csóró, lehet máshogy éreznék. xD De ezért semmiképp nem fizetnék ennyit. :D

Persze másnak lehet megéri, az meg már nem az én dolgom. :D

2012. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagymamám szokott ilyeneket hordani, de ő piacon vásárol meg turiban, és biztos hogy nem ennyiért. Szóval ez semmiképp nem éri meg. És nem is tetszik. Öreges. Ha 50+ vagy akkor jó lehet.
2012. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Még 995 Ft-ért is ott hagynám, nem hogy 12995-ért. De ha neked tetszik és jól éreznéd magad benne, akkor hajrá:) Mondjuk én semmilyen felsőért nem adnék ki ennyi pénzt, de ez már az én egyéni szociális problémám:D
2012. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..



Hányszor fogod még megkérdezni egyébként?

2012. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem szép, de ennyi pénzt nem ér meg sokkal szebbeket lehet kapni a h&m-ben vagy a bershkában vagy a pull&bearben avgy a stradivariusban.... itt van néhány hasonló link:

- [link] (itt a 2. szinben szerintem)


- [link]


- [link]


- [link]


- [link] (ilyen nekem is van :))

2012. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szörnyű....és drága!
2012. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de ennyi pénzt nem adnék érte.
2012. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de magasderekú ceruzaszoknyával el tudnám képzelni üzleti találkozóra, megbeszélésre, irodai munkára.

Hétköznapokra nem igazán.


Valóban nagymamás ez az egész virágminta-mizéria általában (igaz, szeretik romantikusnak nevezni), habár divatos. Én nem szeretem, de vannak olyan komninációk, amikben jól is festhet.


Ami a megérést illeti: mindenki tudja, hogy a mango-ban nem a minőséget, hanem a "nevet" fizeti az ember. Ha azt vesszük, a szaténnak 3000ft-nál kezdődik a métere, ha minőségi, plusz a munka vele, tehát az előállítási ár kb. duplájáért árulják. EZ nem olyan vészes, ha belegondolsz, a kérdés, hogy a pénztárcád hogy viszonyul hozzá.

2012. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!