Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik ez a felső?

Nektek tetszik ez a felső?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 10. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem,olyan mint egy terítő!de mindenkinek más az ízlése,ha neked tetszik viseld nyugodtan :) !!
2012. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem igazából nem tetszik, ajándékba kaptam, és lesokkolt, amikor kivettem az ajándékos tasakból. persze nem akartam megbántani az illetőt akitől kaptam, úgyhogy nem mondtam rá semmit. kíváncsi vagyok, hogy én találom-e egyedül furcsának ezt a fölsőt.
2012. ápr. 10. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:
borzalmas :S
2012. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik,de azért annyira nem vészes,hogy megbámulnám,ha ebben jönnél szembe az utcán.Láttam már rosszabbat is. :D
2012. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felvéve nem is lehet olyan vészes! :)
2012. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd le azt a masnit, derekára egy vastag öv fényképezd le és rakd fel :D ja és rajtad legyen :D
2012. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes, de biztos van olyan akinek még ez is jól áll:)
2012. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz, ennél sokkal borzasztóbbakat láttam már. Próbáld fel esetleg, hátha megtetszik, ha meg nem, akkor add oda valakinek.
2012. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már kapásból eszembe jutott három barátnőm, akinek jól állna, és tudom, hogy tetszene nekik:) Vannak olyan lányok, akiknek ilyen a stílusuk:)
2012. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!