Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha állna jól?

Milyen ruha állna jól?

Figyelt kérdés

Esküvőre vagyok hivatalos és muszáj ruhát felvennem, nem szeretem. Ha ki kell öltözni akkor nadrágot és inget szoktam felvenni, még csak szoknyát sem.

Szóval elég kicsi a mellem, vastag a combom, nagy a seggem... ilyen elb*szott alakon nem sok ruha áll jól.

Tudnátok tanácsot adni, milyen stílusú ruhát vegyek fel?



2012. szept. 3. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Fekete nadrág és egy elegánsabb fölső ami jól áll neked és amit esküvőre is felvehetsz..Én amúgy ilyen alkalmakra fekete cica gatyát szoktam felvenni és fehér elegáns fölsőket.vagy egybe ruhát.DE a te alakodhoz én az elsőt ajánlanám,,,,
2012. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Te sík hülye vagy?

Ruhát kell felvennem, direkt írtam hogy nem nadrágot és fekete fehéret nem vehetek fel esküvőre, mert szabályosan meg van tiltva a menyasszony részéről.

2012. szept. 4. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!