Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van rövid ujjú öltöny?

Van rövid ujjú öltöny?

Figyelt kérdés

És ha van hol lehet kapni? Olyanra gondoltam aminél a zakó és a nadrág is rövid.

Előre is kösszönöm a válaszokat!



2012. szept. 2. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hála Istennek nincs. Vagyis van, de csak extrém tervezők hagymázas álmaiban, azután a kifutón.

Mire kell az neked? rettentő gáz.

2012. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán. :D
2012. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs :D szerencsére
2012. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira kell vágasd le egy öltöny ujját és nadrágszárát. De szerintem is rém ciki.
2012. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért mert nem akarok 40fokban hosszú ujjú öltönyben meg nadrágban áldogálni :-/ :-D
2012. szept. 2. 21:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De drága kérdező, nem lehet helyettesíteni a h.ujjút vele, mert nem elegáns. Ahova öltöny kell, oda nem lehet bohóc-zolikának öltözni.
2012. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De akkor valami fiatalos öltöny szerű rövid ujjú valami nem kell elegánsnak lennie!
2012. szept. 2. 21:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az öltöny és a neki szóló esemény azért olyan amilyen mert elegáns.Ha te nem elegánsat akarsz, hordj kukazsákot, vagy farmert. Nem tudom minek ilyen hülyeségekkel foglalkozni.

"Van e rövid ujjú nem elegáns öltöny..." istenem debeszívott világban élünk.

2012. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem egy üzleti megbeszélésre kell hanem tetszik ahogy ki néz az öltöny meg kényelmes de nyáron meg lehet benne sülni, de attól még néha szeretnék abban lenni. Nem elegáns ruhát keresek, hanem az öltöny LAZA nyári megfelelőjét. Én pl egy nyári esküvőre is elmennék ilyen szerelésben. Szóval nem értem mi a gáz benne!
2012. szept. 3. 14:28
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik nyári öltöny. Könnyű, világos anyagból. Vagy egy világos, vékony szövetnadrág és egy fehér rövid ujjú ing. Ha pl. csak sima meghívott vagy egy esküvőn (nem tanú, mondjuk), ezekben simán el lehet menni. De rövidnadrágban, ha megpusztulsz is a melegtől, nem illik.
2012. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!