Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért járnak a lányok nagyon...

Miért járnak a lányok nagyon rövid naciban, a fiúk meg legfeljebb térdig érőben?

Figyelt kérdés

Feltűnt valamiért ez a férfiak és nők közti különbség és nem értem. A nők egyre rövidebb cuccokban járnak és már az ujjatlan felsőjük is olyan, hogy alig takar. Erre lehet az az indok, hogy melegük van. De akkor a férfiak miért járnak a férfiak térdig érő nadrágban és rövid ujjú pólókban? Meg sokan még hosszú nadrágban is ilyen melegben?


Nem zavar más öltözködése, csak felmerült bennem ez a kérdés.


2012. aug. 30. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
mert a fiúk mit pakoljanak ki?
2012. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Szeretik mutogatni magukat.

Én ilyenkor hosszú nadrágban és hosszúujjú ingben alig izzadok.

19/f

2012. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekesen nézne ki, ha egy pasi az utcán olyan rövidnadrágban jelenne meg, mint a csajok... izééé, lehet, h még ki is lógna belőle a 'lóláb' és kivágott, alig takaró felső??? áhh, nemááár...
2012. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem, hogy gáz, de elmagyaráznátok, hogy miért?


És akkor hogyan "illik" egy fiúnak és egy lánynak öltözködnie? Mutathatnátok erre is példát.

2012. aug. 30. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem pedig fiúk is hordhatnának ujjatlant.

Pl. [link]

Nadrágból viszont tényleg maradni kéne a hosszúnál és a térdig érőnél:D

A lányok meg mindig is kipakoltak.

2012. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
jaj neviccelj, mikor a "férfiak" többsége is combközépig érő babarózsaszin rövidgatyóban díszeleg... pfujjj. (Tisztelet a kivételnek)
2012. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg általában a férfiak bővebb nadrágokat hordanak, míg a nők szűkeket, és egy térdig érő szűk nadrágban szerintem melegebb van, mint egy bő nadrágban.
2012. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Csak feltűnt, hogy a női rövid nadrág már teljesen akkora vagy még rövidebb is, mint egy férfi alsónadrág. Ehhez képest meg egy férfi rövid nadrág szinte hosszúnak minősül.


Meg még ott vannak a felsők is.


Amúgy ez a nőket/lányokat nem zavarja? Nem érzik rosszul magukat ezért, hogy közszemlére teszik a bájaikat? Vagy ez teljesen természetes?


És am miért van az, hogy ez csak a nőknél alakult ki? Férfiaknál miért nincs ilyen?


(Ne értsétek félre, nem arról van szó, hogy női ruhákat akarok hordani, egyszerűen érdekel hogy mi ennek a háttere és hogy miért ilyen a társadalom)

2012. szept. 7. 15:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hogyne lenne... vagy te hallottál már olyat kigyúrt embertől, hogy utál strandra menni?
2012. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is nemrég gondolkodtam ezen :D Amúgy ez a nőknél természetes, és ha egy fiút meglátsz egy ujjatlan, feszülős felsőben, és egy falatnyi short-ban... háát, nagyon fura lenne, az biztos. És egyből mindenki azt mondaná rá, hogy meleg. Valahogy az alakult ki, hogy a fiúk rövid ujjút vesznek, vannak páran akik ujjatlant, meg térdig érő gatyát.


17/L

2012. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!