Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem való gimibe...

Szerintetek nem való gimibe egy ilyen nadrág?

Figyelt kérdés

[link]


Egyesek szerint túl rövid és gimibe ilyet nem illik húzni.

De hát szeptemberbe még lehet hogy tök meleg lesz.


15/L


2012. aug. 29. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Számíthatsz rá, hogy a tanárok biztos szóvá teszik.
2012. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Iskolafüggő. Az enyémben nem szóltak érte és csak nagyon ritkán szóltak bele a diákok öltözködési stílusába.
2012. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

igaz nem gimis hanem szakközepes vagyok,nálunk nem szólnak érte,de a műkörömért már rendesen lebasznak(volt egy lány aki nem tudott vele gépelni)

amúgy én sok gimisen látok ilyet szóval nem hiszem,hogy szólnak érte :D,de arra számíts,hogy a fiúk nem a szemedet fogják nézni :))


17L

2012. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is iskolafüggő. Feltételezem, hogy kilencedikes leszel, és nem ismered a környezetet, a tanárokat, szóval javaslom, hogy az első egy-két hétben ne ebben jelenj meg, figyeld meg a többi diákot, aztán aképpen dönts. De szerintem nem fogsz belehalni, ha olyan nadrágot húzol, aminek nem látszik ki a zsebe, azon a pár centin nem múlik. A combközépig érő nadrágokba pedig szerintem nem köt bele senki, de tapasztalatom szerint egyáltalán nem melegebb, mint az ilyen mininadrág.
2012. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Ízléstelen bármilyen helyen.


18/f

2012. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gimnáziumokba sok lányon látni ilyet, ha nem katolikus iskolába jársz, akkor szerintem felhúzhatod bátran ;)
2012. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jézusom, dehogy ízléstelen.. Inkább ilyen mint azok a nyomorult cicanadrágok feszülős toppal. Szerintem teljesen jó, a mi giminkben biztos nem szóltak volna érte..

19/L

2012. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ó én voltam ennél rövidebben is, és nem szóltak érte. (persze nem volt kint a seggem azért:D)
2012. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
iskolafüggő, itt is egy csomóan írják, hogy ezt meg azt nem engednek meg, nálunk mindent megengednek, ha szólnak is valamiért (max műköröm) akkor azt sem kell komolyan venni
2012. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
értem köszi amúgy nem katolikus iskolába megyek :DD
2012. aug. 29. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!