Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szivacsos melltartóból, ha...

A szivacsos melltartóból, ha lehajolok kijön a mellem. Más is így van vele? Mert mást meg nem nagyon lehet kapni.

Figyelt kérdés
75B a mellméretem
2012. aug. 29. 11:56
 1/5 anonim válasza:
Bróbálj meg egyel nagyon számozásút venni.És fontos a kosár alakja is...nekem is mindíg kijön a mellem amugy és egyel nagyobb szám segít!!!
2012. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kijön? Akkor kicsi a kosár, nem? Ha lehajolsz akkor legfeljebb be lehet látni, de ki nem kéne jönnie, ha jó a méret:)

Egyébként meg lehet szivacs nélküli melltartót is venni, az sokkal kényelmesebb is.

2012. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, azt még megpróbálom :) amúgy szivacs nélkülit hordok, jobban is szeretem, de kevés helyen lehet kapni :S
2012. aug. 29. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy félkosara a melltartó. Vegyél teljes kosarast, nagyon kényelmes, és szuperbiztosan tart =) Én eddig csak fehérnemű üzletben láttam, és úgy tízezertől kezdődnek, de megéri. Nekem másból mindig kibuggyan a mellem, szóval a melltartón nem tudok spórolni =/
2012. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a várost vagy ezerszer körbejártam, meddig kaptam egy rendes melltartót, de úgyis szereztem egy párat. Általában az elárusítónál rá kell kérdezni, hogy van-e.
2012. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!