Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szivacsos melltartóból...

A szivacsos melltartóból tényleg nem lehet olyant venni amiből nem esik ki a mellem?

Figyelt kérdés
az a problémám h az összes melltartóm kényelmetlen.csak szivacsost hordok.és nemtudom h én veszem e rosszul a méretet vagy mi, de anyukám aztmondja hogy az összes szivacsos ilyen.nektek is ez a tapasztalatotok?
2010. febr. 19. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
H-h kiesik belőle a melled? Túl nagy?
2010. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 70/B hordok és nm esik ki és nem kényelmetlen...

13/L

2010. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak az ilyen, amibe túl sok a szivacs. Én olyat szoktam venni, amiben alapból van valamennyi, de van egy ilyen kis kivehető rész is az aljában - na azt szoktam kivenni belőle, és így egy enyhén szivacsost kapok, amiből nem esik ki... De igazából tényleg az van, hogy némelyikbe annyi szivacsot raknak, h már akinek melle van, az bele se fér, de amelyik meg nem szivacsos, annak meg nincs olyan szép formája, meg átütnek a varrások a ruhán :P
2010. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!