Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Újra divat a farmerdzseki? És...

Újra divat a farmerdzseki? És mivel vegyem fel?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy újra divat. Van egy rohadt jó farmerdzsekim,örülök is,hogy nem dobtam ki. Mivel vehetném fel? Szerintem kék farmer nadrággal hülyén mutatna.
2012. aug. 29. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a farmeron kívül mindennel jól áll:) én is már be szeretnék szerezni egyett mert kéne:) egyébként nekem z tetszik amikor egy lenge nyári ruhácskával hordják.
2012. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj róla egy fotot, a lényeg h ne teljesen ugyanolyan szinű nadrággal, sztem egy virágos ruhával is jól mutatna.
2012. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam,mert van egy csomó virágos ruhám,az egyikben még a virág színe is olyan mint a dzsekinek. Az a baj,hogy így csak addig tudnám hordani amíg jó idő van. :/
2012. aug. 29. 10:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Felpróbáltam egy vajszínű,virágos fodros ruhával. Nagyon jó :D
2012. aug. 29. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!