Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a divat most farmernadrágba?

Mi a divat most farmernadrágba?

Figyelt kérdés
a csőnadrág stíluson belül értem

2012. aug. 28. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

a csípőfazon mellett mostmár megjelentek a hagyományos magasságú,és az egészen derékig felérő darabok is

az ülepes kezdd elmenni,viszont a szaggatás marad,valamint a finom koptatás ,ugyanakkor a koptatás és szaggatás mentes darabok,amik egy színűek is itt vannak

színekben pedig egyre inkább el lehet kalandozni a színesek felé is a klasszikus sötét-,közép-,és világoskék mellett,ja és persze a fekete is állja a helyét a bézzsel és a pasztellszínekkel kéz a kézben:)

2012. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja,és a klasszikus sliccel rendelkező darabok mellett egyre feljebb kúszik a jeggings is , ami tulajdonképpen csőnadrág és leggings összetéve,egy sztreccs csőnadrág,slicc nélkül,gumiss derékkal

(1. voltam)

remélem segítettem:D

2012. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze kszönöm :)
2012. aug. 28. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!