Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogy kéne öltözköd...

Szerintetek hogy kéne öltözködnöm, ha szeretem a deszkás cuccokat (dc, vans, volcom miegymás), de a kicsit elegánsabbat is?

Figyelt kérdés

[link]

am 17/f


2012. aug. 27. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez a két stílus áll a lehető legtávolabb egymástól, szerintem válassz a kettő közül
2012. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
well fuck
2012. aug. 27. 22:43
 3/12 anonim ***** válasza:

nagyon erősen próbáltam a két stílust elképzelni együtt,de nem nagyon ment:/ha nagyon ragaszkodsz a deszkás oldaladhoz,akkor mondjuk egyik nap:deszkás cipő,farmer,laza póló, másik nap pedig mehetnek az elegánsabb cuccok,de azokhoz semmiképp se vegyél fel deszkás cipőt!azt nem tudom elképzelni. (a személyes véleményem az, hogy inkább hagyj fel a deszkás cuccokkal, imádom az olyan fiúkat, akik elegánsan öltözködnek.lazán,de elegánsan:))

[link]

2012. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a második válaszolót kiegészíteném, hogy az elegánsabb napokra pl én a Converse dorkót tudom elképzelni
2012. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez a pull & bear nagyon hipsteres, inkább az egyszerű tetszik mint ez a papagáj módi
2012. aug. 27. 23:42
 6/12 anonim ***** válasza:

*****


*****


*****


Erre gondolsz? :) Mindent meg lehet oldani. Egy deszkás cipő, farmer (egyéb nadrág), lazább ing vagy póló, egy hétköznapokra is alkalmas zakóval? Plusz ami még jön.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ilyenre, bár én izmosabb vagyok kicsivel, mint a srácok a képen :D.

Talán kicsit különc de akinek nem tetszik bekapatja.

2012. aug. 27. 23:57
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

ilyenekre gondoltam igazából

2012. aug. 28. 00:04
 9/12 anonim ***** válasza:

De ha már meg is van az elképzelés, akkor (nem bántásból, csak szebben nem tudom megfogalmazni) mit vársz tőlünk? Vagy mit szeretnél?

Csináld, csináld, csináld, ahogy jónak látod, ha az első próbálkozás nem is mindig jön össze, majd csiszolódsz :))

De én szívesen látnék ilyen srácokat...többet.

2012. aug. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem keverném egymással ezt a két stílust. Mindkettő jól áll(hat) külön-külön (speciel nekem mindkettő tetszik). Ahogy írta valaki: egyik nap az egyik, másik nap a másik stílust lehetne hordani. Elegánsabbhoz még mondjuk cipőben a Lacoste-ot tudom elképzelni.
2012. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!