Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki ajánlana egy varrónőt/v...

Valaki ajánlana egy varrónőt/varrót Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés

Mert szeretnék lehetőleg az őszi mondocon-ra jelmezt (Alice Madness Returns Royal Suit) viselni, csak a nagyim nem hajlandó segíteni (aki ráadásul régen varrőnő volt...).

Ezért szeretnék keresni egy jó varrót, aki viszonylag korrekt áron megcsinálja nekem, de már az is elég lenne, ha szabásmintát tudna nekem csinálni, mert akkor talán hajlandó lesz segíteni a nagymamám.



2012. aug. 27. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Végre egy MONDO-ssal is találkozni a kérdés feltevők között :)

Énidáig őt szemeltem ki egy jelmezemelkészítésében.


[link]

2013. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az árát nemtudom mennyiben csinálná meg, stb. de ha írsz neki levelet, biztos ad egy árajánlatot, hogy kb mennyibe kerülne, határidőre leszükitve :) ird le neki elképzelésed stb. :)

én is most először fordulok varrónőhöz :) más jelmez elkészitése miatt :)

2013. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja összi.... most vettem észte... XD (bocsi fáradtság), végül sikerült megoldain?
2013. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, főleg, h végre válaszolt is valaki (és ráadásul szintén mondo-s! :D), de kicsit sajnos kiábrándultam abból, hogy itthon varrassak... :// (most jelen pillanatban az ebay-en való rendelésen filózok a nyárira)

Azért is, mert az egyik ismerősömnek az ismerőse felajánlotta, h megcsinálja, és meg is csinálta, de pont a con előtt 2 nappal (amit amúgy még nyáron egyeztettünk) és ráadásul nem is olyan lett ahogy megbeszéltük, meg egy csomó helyen elvarrta, de inkább nem is szidom tovább... xD

Meg egyik mondo-s barátnőm szintén külföldről rendelt magának jelmezt, ami nagyon jól is néz ki! ;)

De azért még átgondolom a te általad ajánlott varrót. ;D

Meg amúgy amióta megismertem a Hetalia-t, én nagyon nagy késztetést érzek arra, h Poroszországnak öltözzek be! xD

Szóval még egyszer is nagyon örülök, h vetted a fáradtságot, h válaszolj nekem! :))

2013. jan. 28. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsmit :)
2013. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ide azért leírnám, hogy a jelenlegi ft - euro, dollár árfolyamok miatt szerintem, lehet hogy varrónővel olcsobban jönnél ki :) 5-10-20 ezerrel biztos olcsobban, és akkor még az is biztos hogy megkapod kézbe, mert kitudja "néha" elkavarodhat az ebayről rendelt cucc
2013. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!